Як відв’язати номер телефону від сторінки ВК

При реєстрації в соціальній мережі VK.com у вас зажадають ввести номер вашого мобільного телефону, на який прийде код підтвердження. Це робиться для того, щоб захистити вашу сторінку від злому і для швидкого відновлення забутого пароля. Але не кожен має бажання викладати свій номер в інтернет. Тому ВКонтакте після реєстрації дає можливість змінити на новий номер або взагалі відв’язати його від вашого облікового запису.

Одв’язуємо телефонний номер від сторінки в ВК

Далі вам буде запропоновано декілька варіантів видалення вашого номера з VK.com.

Спосіб 1: Заміна номера на менш актуальне

Офіційний і найоптимальніший спосіб відв’язування старого номера – це заміна на непотрібний вам номер. Цей спосіб підійде, навіть якщо ви вже не володієте номером, який потрібно змінити. Наприклад, якщо ви викинули сім карту, втратили її, передали комусь в користування.

 1. Заходимо в свій аккаунт.
 2. Слідом необхідно буде перейти в настройках у вкладку «Загальна».
 3. Там, де вказано ваш діючий номер натискаємо «Змінити».
 4. У вікні вводите інший наявний номер телефону.
 5. Далі система повідомить про те, що вам вислано смс з кодом. Код підтвердження, отриманий на новий номер мобільного телефону, потрібно буде вписати в вказане для нього поле.

Після цих дій новий номер автоматично прив’язується до вашої сторінці ВKонтакте. Процес заміни номера може зайняти два тижні, це зроблено з метою безпеки, але його можна прискорити, якщо у вас зберігся доступ до попереднього номера.

Спосіб 2: Видалення своєї сторінки

Є і така ситуація, як бажання користувача стерти з соціальної мережі свою сторінку, разом з тим і свій мобільний номер.

 1. Для цього вам буде потрібно так само зайти в налаштування і перейти по посиланню «Видалити свою сторінку».
 2. Вкажіть причину, по якій хочете залишити VK.com, залиште або приберіть галочку з “Розповісти друзям” і видаляйте.

Номер відв’язується автоматично. Але є одна умова від адміністрації – відновити сторінку можна протягом семи місяців, тобто, відв’язування номера відбудеться тільки через цей термін.

Спосіб 3: Відключення сповіщень

Ще одним варіантом відв’язування номера телефону буде відмова від всіх смс повідомлень на користь свого e-mail. По-перше, вам потрібно впевнитися, що у аккаунта є прив’язана пошта. Щоб виконати цю дію, вам потрібно:

 1. Зайти на свою сторінку.
 2. В меню налаштувань справа вибрати «Сповіщення».
 3. Перегорнути вниз сторінки і побачити e-mail для сповіщень.
 4. Якщо в графі порожньо, то цей спосіб доведеться пропустити. Але, якщо там вказана ваша пошта, то наступним вашим кроком буде перехід по посиланню деактивації сповіщень.
 5. Перейти до деактивації сповіщень

 6. Вкажіть номер, який хочете відв’язати.
 7. Вам надійде смс з кодом – введіть його в з’явилося порожнє поле. Буває, що вислане вам повідомлення не спадає з першого разу. Зачекайте 15 хвилин і надсилайте повторне.

Тепер, видаливши номер, щоб потрапити на свою сторінку в рядку «Логін», прописуйте вашу пошту. Врахуйте, що після відв’язування номера телефону, при користуванні соціальною мережею вам будуть часто прилітати оповіщення про прив’язку номера до аккаунту. Є ймовірність, що керівництво VK.com відключили даний сервіс. Але посилання робоча, хоча при тестуванні смс з кодом не надходило.

Спосіб 4: Блокування сторінки

Також, є ще один варіант змінити номер швидким, але трохи ризикованим способом – організувати фіктивний злом аккаунта. Для цього достатньо викласти запис на стіні з текстом «V-like.ru» і почекати, поки бот-блокувальник зробить свою справу. Через час при переході на свою сторінку ви побачите інформацію, що виявлена ​​підозріла активність і ваша сторінка заморожена. Нижче є поле для введення номера телефону, поруч з яким є виноска для вказівки іншого.

Отримуємо смс, прописуємо його у відповідній графі. Після чого відбувається відв’язування старого номера. Слідом буде невеликий тест, який містить кілька уточнюючих питань про вас, і розморожування сторінки.

Таким чином було розібрано кілька способів по відв’язку потрібного вам номера від соціальної мережі. Звичайно, можливість просто так видалити номер без наявності додаткового не підтримує політикою ВКонтакте, так що альтернативою цьому буде тільки заміна на неактуальне для вас номер. І на закінчення, при будь-яких проблемах в VK.com не забувайте про адміністрацію проекту, яка з радістю допоможе в будь-якій ситуації.

Ссылка на основную публикацию