Як відрізнити Китайський айфон від оригіналу

Вітаю вам шановний читачу. Отже, ви визначилися з покупкою iPhone або вже придбали собі даний, безсумнівно, чудовий апарат. У тих хто раніше з подібними пристрої справа не мав, цілком закономірно, виникне питання – як мені відрізнити китайський iPhone (будь-якої моделі 4, 4s, 5, 5s, 6, 6 Plus, 6s і т.д.) від якісного оригіналу?

В цьому випадку у вас є кілька варіантів, який вибрати – залежить безпосередньо від конкретної ситуації, але по кожному з варіантів я дам інструкції:

 1. Візуальний огляд. Полягає в в’язальному огляді пристрою без його включення або підключення до комп’ютера, до програми iTunes. Підійде якщо використовувати більш надійні способи, про які нижче, неможливо;
 2. При включенні пристрою. Цей спосіб підійде, якщо є можливість включити айфон. Наприклад, ви купуєте новий або старий айфон з рук. Якщо є можливість включити пристрій, ймовірність визначення підробки зростає багаторазово;
 3. За допомогою комп’ютера по сарайний номеру. 100% спосіб визначити справжність айфон (будь-якої моделі 4, 4s, 5, 5s, 6, 6 Plus, 6s і т.д.). Якщо є доступ до інтернету, з будь-якого пристрою, наприклад з іншого смартфона, планшета, ноутбука або ПК, то перевірити справжність можна через спеціальний сервіс. У такому випадку ймовірність визначення підробки, як я вже говорив, 100%.

Якщо говорити прямо, то тільки третій спосіб може дати 100% гарантію. Приступаємо до докладного розбору кожного із способів перевірки.

Візуальний огляд

Самим первинним способом розпізнати і відрізнити підробку – є візуальний огляд. Якщо ви до цього не мали справу з айфона або Айпад, то рекомендую взяти на зустріч з продавцем (якщо ви купуєте айфон з рук) людини володіє пристроями Apple.

Як визначити на око справжність айфон:

 1. Переверніть айфон і подивіться на задню кришку. Якщо ви побачите ієрогліфи, то перед вами підробка;
 2. Подивіться на кількість слотів для сім-карт. Якщо їх більше одного, то в ваших руках підробка;
 3. Якщо ви знайшли на корпусі слот для додаткової флеш пам’яті, то перед вами, також підробка;
 4. Антен, стилусів та іншого немає в оригінальних айфонах (будь-якої моделі 4, 4s, 5, 5s, 6, 6 Plus, 6s і т.д.);
 5. На задній кришці у оригінального айфона завжди вказаний серійний номер близько тексту S / N або SERIAL;
 6. Спробуйте зняти задню кришку на пристрої. Якщо це вдалося зробити легко і швидко, то перед вами підробка.

Всі ці ознаки допоможуть вам відрізнити і дізнатися що перед вами справжній гаджет або підробка оригіналу.

при включенні

Якщо після візуального огляду у вас залишилися питання з приводу достовірності і ви не змогли відрізнити підробку від оригіналу, то рекомендую включити пристрій:

 1. Якщо пристрій не було раніше активовано, то на екрані з’явиться прохання активувати пристрій (без активації воно не запуститься). Якщо активації немає, то дізнайтеся у продавця коли був активований гаджет і дізнайтеся дані від Apple ID;
 2. Перевірте, яка операційна система встановлена ​​на пристрої. На оригінальні гаджети встановлюється iOS. Якщо ви бачите перед собою ОС Андроїд, то перед вами не айфон;
 3. Погортайте екрани, відкрийте блокнот, медіатеку. Якщо гаджет гальмує, то перед вами підробка. Айфон (будь-якої моделі 4, 4s, 5, 5s, 6, 6 Plus, 6s і т.д.) завжди працює без гальм;
 4. Знайдіть на пристрої AppStore і запустіть його. Спробуйте завантажити будь-який додаток. Якщо вам перекидає на Google Play, то ваш айфон не оригінальна. Якщо Ви встановлюєте програму вам повинні попросити ввести дані від Apple ID.

За серійним номером

Третій етап перевірки відрізнити китайський гаджет – перевірка пристрою за серійним номером – це найвірніший спосіб перевірити справжність. Щоб відрізнити виконайте наступні кроки:

 1. Перейдіть по посиланню на сервіс перевірки;
 2. Далі, на задній кришці знайдіть серійні номер пристрою. Він може бути позначений як S / N або Serial;
 3. Введіть на раніше відкритому сайті цей серійний номер і натисніть кнопку “Продовжити”;
 4. Якщо iPhone справжній, а не китайський, то з’явиться інформація про нього, а саме: дата активації, терміни технічного і гарантійного обслуговування.
  Якщо цієї інформації немає або з’являється повідомлення про те, що серійний номер невірний, то перед вам не справжній айфон (будь-якої моделі 4, 4s, 5, 5s, 6, 6 Plus, 6s і т.д.).

На цьому у мене все. Сподіваюся, ви змогли відрізнити свій гаджет (будь-якої моделі 4, 4s, 5, 5s, 6, 6 Plus, 6s і т.д.) від підробки. Якщо залишилися питання з приводу оригіналу, то можете задати їх у коментарях до запису. До зустрічі в наступних матеріалах.

Ссылка на основную публикацию