Як відписатися від всіх підписок в Інстаграме відразу: програма для Андроїд і Айфон,

Якщо ви користувач Instagram, швидше за все, ваш профіль сповнений користувачів, підписку на яких ви хочете скасувати. Instagram прекрасно працюють, але в них відсутня можливість групового припинення підписок. Вам доводиться припиняти кожну підписку окремо. Це саме по собі займає багато часу і більшість з нас намагаються цього уникнути. Але що, якщо б був спосіб відписатися від всіх відразу всього в кілька кліків? І він є. Якщо ви шукайте спосіб видалити декілька підписок, ось варіанти для Android і iOS:

В iOS App Store і Play Store є безліч додатків, розробники яких заявляють про можливість простого видалити декілька підписок. Але моє улюблене – InstaClean. Ось, що потрібно зробити, щоб одночасно видалити кілька підписок в Instagram для iOS за допомогою програми InstaClean:

Одночасне видалення декількох підписок в Instagram на iPhone / iPad

  • Завантажте безкоштовний додаток InstaClean і відкрийте його. Після відкриття виберіть пункт «Login with Instagram». Відкриється нове вікно, в якому вам доведеться ввести свій логін і пароль до Instagram. Щоб продовжити, натисніть «Log in».

  • Опинившись всередині програми вам буде представлений список користувачів, на яких ви підписані. Просто натисніть на значок профілю людини (або декількох), підписку на якого ви хочете припинити, щоб їх вибрати. Вибравши всіх, натисніть на значок «галочки» в правому верхньому кутку екрану, щоб відкрити меню. У ньому виберіть пункт «Unfollow».

  • Додаток запросить підтвердження на видалення підписки на обраних користувачів. Щоб продовжити, натисніть на кнопку «Unfollow».

  • Додаток приступить до видалення підписки на обраних користувачів з вашого облікового запису Instagram. По завершенню, вам буде показаний список користувачів, підписку на яких ви зберегли. У моєму випадку я вибрав всіх в списку і тому у мене порожній екран.

Хоча це додаток прекрасно працює, варто відзначити той факт, що в безкоштовній версії програми ви обмежені 50 діями. Щоб отримати більше, вам потрібно одноразово заплатити $ 2.99.

Одночасне видалення декількох підписок в Instagram для Android

  • Скачайте додаток InstaClean і відкрийте його. Після відкриття вас попросять увійти в свій аккаунт Instagram. Введіть ім’я користувача і пароль та натисніть кнопку «Sign in».

  • Після входу вам покажуть список всіх користувачів, на яких ви підписані. Просто поставте позначку біля кожного користувача, щоб вибрати його. Закінчивши вибір, натисніть на значок «галочка» в правому верхньому кутку екрану, щоб видалити підписки.

  • Після натискання додаток видалить підписки на всіх обраних користувачів. По завершенню головний екран оновиться, показуючи список користувачів, на яких ви підписані.

На відміну від версії для iOS, додаток InstaClean для Android повністю безкоштовно і не має обмежень.

Простий спосіб одночасного видалення кількох підписок в Instagram

Якщо ваша стрічка переповнена людьми, на яких ви не хочете більше бути підписані, відключати кожну окрему підписку може виявитися непосильним завданням. І тут на допомогу прийде описане вище додаток, що дозволяє вам разом відписатися від декількох користувачів в Інстаграме.

Розкажіть нам в коментарях про досвід його використання і про те, як воно допомогло вам очистити свою стрічку від непотрібних постів.

Ссылка на основную публикацию