Як відправити смс з комп’ютера на телефон

Вітаю Вас, дорогі читачі! Сьогодні я як зазвичай лазив по просторах інтернету і натрапив на одну дуже цікаву програму, яка дає можливість відправити смс з комп’ютера на телефон, та ще й абсолютно безкоштовно!

Спочатку я, як і всі розумні користувачі, подумав, що це шахрайство. Адже, погодьтеся, аж надто заманливо це звучить, відправити смс з комп’ютера на телефон безкоштовно. Але жага халяви взяла верх наді мною і мої розумом, і я вирішив завантажити цю програму. Скачав, установив, і яким було моє здивування, коли ніяких грошей і смс-повідомлень ця програма від мене не поставила вимогу про. Ну, думаю, значить просто не працює: вирішив перевірити. Набрав повідомлення, вбив свій номер і тут же мій мобільник пропищав. Програма дійсно працює, причому абсолютно безкоштовно! Тепер буду всім про неї розповідати, причому почну з вас!

Отже, перейдемо до справи! Ось посилання на програму, завдяки якій можна відправити смс з комп’ютера на телефон. Нижче ви можете подивитися інструкцію з встановлення, хоча там Тож усе просто.

Інструкція із встановлення

  1. Викачуємо програму за прямим посиланням, яка знаходиться вище, розпаковуємо її за допомогою будь-якого архіватора, наприклад, WinRAR, і запускаємо файл з розширенням .exe.
  2. З усім погоджуємося, вибираємо папку, куди встановити програму (можна залишити за замовчуванням).
  3. Далі програма почне установку і автоматично створить ярлик на робочому столі. Все, програма встановлена ​​і готова до роботи!

Сама програма має приємний зручний інтерфейс і виглядає ось так:

У вас є можливість написати номер, тему і текст повідомлення, а також залишити підпис (ім’я або номер відправника, тобто вас). Якщо ви вибрали тип повідомлення «ММС», то ви також можете відправити мультимедійний.

Повідомлення відправиться незалежно від вашого оператора (мтс, мегафон, билайн).

Користуватися цією програмою теж зовсім легко! Все доступно і зрозуміло навіть самому недосвідченому користувачу. Програма також мають функцію створення адресної книги, щоб не запам’ятовувати всі номери. Загалом, писати інструкцію про те, як користуватися цією програмою, не бачу сенсу. Адже тут тепер все просто і зрозуміло! Звичайно, якщо у вас щось не вийде, то ви завжди можете звернутися до мене в коментарях або через форму зворотного зв’язку!

На цьому все! Щоб не пропустити моїх наступних статей,! Якщо ця стаття вам сподобалася, то не забудьте розповісти про неї своїм друзям в соціальних статтях, використовуючи кнопки, розташовані нижче. До зустрічі!

Ссылка на основную публикацию