Як відновити загублений ПТС

У даній статті привожу свій особистий досвід з відновлення втраченого ПТС. Ви дізнаєтеся, які конкретно потрібно взяти документи, скільки заплатити грошей, витратити часу і нервів, а також порядок дії по відновленню.

втрата

Буквально на днях зі мною трапилася дуже неприємна ситуація, втратив ПТС (паспорт транспортного засобу), що найприкріше на відрізку шляху близько 100м. від своєї квартири.

Прийшовши додому, не встигнувши зняти взуття відразу виявив, в папці немає ПТСкі, тут же повернувся на вулицю, кілька разів повторив свій шлях, розширивши радіус пошуку з урахуванням вітру, але все виявилося марно, знайти документ мені не вдалося.

Часу у мене на те, що хто то знайде папірець подзвонить мені, дасть оголошення або принесе чекати не було. Потрібно було відновлювати не чекаючи можливого повернення.

Підготовка до візиту УГІБДД

У пошуковику задавши запит по своїй проблемі, після чого відвідавши близько 5 сайтів релевантних мій запит намагаючись знайти потрібну мені інформацію, а саме:

a) які документи потрібні в ГИБДД для відновлення

b) скільки на все про все знадобиться часу

c) яка ціна питання.

Але так толком нічого конкретного по моїй темі знайти не вдалося інформації звичайно було досить, але вона була різною тому зрозуміти було складно, що мені потрібно, а, що немає.

Тому закрив комп’ютер, почав збирати всі документи мають відношення до автомобіля аж до екзаменаційної карти і чеків про сплачених штрафів за останні роки.

Налаштувався на кількаденний похід в ГИБДД оскільки, володіючи прочитаної інформацією з кількох сайтів, а їх узагальнювала тільки одне, швидко отримати не вийде, час піде від кілька днів можливо навіть місяць.

Процес по відновленню

І ось, нарешті прийшовши до закладу Управління ДІБДР, через 2 години після його відкриття розраховуючи побачити величезні черги, побачив 5 вікон біля кожного з яких стояло всього по 5 – 7 осіб.

В одному з вікон зайняв чергу де мені порадили попутно ще в інших вікнах зайняти т.к процес дуже нешвидкий майже всі стоять з відкриття, а хто навіть раньше.Вот тут то моє підіймаються настрій впало, да уж, подумав я одним днем ​​тут точно не обійтись.

Поцікавившись по своїй проблемі у поруч розташованих автолюбителів отримав цінну пораду, не чекаючи поки підійде черга сходити сплатити Держ.мито в кіоск на території закладу (раніше була філія Сбербанк) за, що скільки платити вони там знають самі.

Поки ходив, оплачував (заодно поруч стоїть кіоску мені написали заяву по втраті) підійшла моя черга, тому як відкрили додаткові віконця справа пішла швидше.

Подавши документи після не великий процедури з ними офіцер мені сказав, – чекайте на протязі години все буде готово.

Ось це так, на все пішло менше двох годин і я вже власник новеньких документів!

Не знаю, може це тільки у нас так швидко, (живу р Липецьк Україна) мінімум часу і машина не потрібна для огляду.

Наведу алгоритм дій, може кому стане в нагоді.

Які знадобляться документи

Перш ніж звертатися до інспектора зберіть наступні документи та квитанції оплати:

  • Ваш особистий паспорт
  • Свідоцтво про реєстрацію СТС (обов’язково змінюється в парі при заміні ПТС)
  • Страховий поліс ОСАГО
  • Заява про втрату зразок повинен висіти, де то на видному місці, або як моєму випадку звернутися до тих, хто зробить за гроші, мені дана послуга обійшлася в 200руб.
  • Оплата державного мита за ПТС – 800руб. за СТС 500руб. плюс 100руб комісія (якщо через Ощадбанк то без комісії) ціна вказана на вересень 2015р.

Ссылка на основную публикацию