Як відновити вилучену переписку в WhatsApp

Випадково чи спеціально, ви могли видалити переписку або якесь окреме повідомлення в WhatsApp. На щастя, його можна відновити, так як за замовчуванням додаток робить резервні копії або на сам пристрій, або на віртуальний диск, які прив’язаний до вашого аккаунту (наприклад, Google Drive).

Однак, якщо в настройках з якоїсь причини відключена функція автоматичного резервного копіювання, то швидше за все у вас не вийде відновити вилучені повідомлення.

Відновлення видалених повідомлень в WhatsApp

Тут немає нічого складного, так як месенджер зберігає історію листування в спеціальний файл, який можна відновити прямо з інтерфейсу WhatsApp. Правда, не пізніше ніж через 7 днів. В іншому випадку дані перезаписувати і провести процедуру відновлення не представляється можливим.

Спосіб 1: Перевстановлення WhatsApp

ВатсАпп створює резервні копії історії повідомлень, але щоб він запропонував вам ними скористатися його можна спробувати перевстановити. Важливо, щоб установка проводилася через офіційні сервіс – Google Play або AppStore. В іншому випадку нічого не вийде. Інструкція виглядає так:

 1. Для видалення програми WhatsApp зі смартфона. Для цього просто затисніть його іконку на робочому столі пристрою і перетягніть її до з’явилася іконці сміттєвого відра. Підтвердіть видалення. Також процедуру можна провести і через «Налаштування».
 2. Перейдіть в Google Play або AppStore (залежить від ОС) і встановіть звідти додаток повторно. Запустіть його.
 3. При першому запуску вам запропоновано буде ввести номер, до якого прикріплена діюча обліковий запис WhatsApp або створити новий запис. Виберіть перший варіант. Номер не повинен бути відмінним від того, що використовувався для реєстрації першої облікового запису.
 4. Тепер вам буде запропоновано скористатися функцією резервного копіювання. Виберіть останню крапку з резервною копією і натисніть на «Відновити».
 5. Чекайте закінчення процедури. Залежно від розміру копії вона може тривати різний час.
 6. Тепер ви отримаєте доступ до всіх повідомлень, які раніше були видалені.

Спосіб 2: Попросити відправити потрібне повідомлення

Якщо у вас на пристрої були вилучені ті чи інші повідомлення, то це ще не означає, що вони були видалені і у співрозмовника. Напишіть йому і попросіть їх відправити вам заново. Даний спосіб підійде в тому випадку, якщо у вас є можливість написати цікавить людині або групі людей.

Читайте також: Веб додаток Ватсап (WhatsApp) Інструкція, як видалити чуже повідомлення в групі WhatsApp Як відновити фото в Android (Андроїд) Як видалити переписку в (WhatsApp) ВатсАпе

Спосіб 3: Відновлення старих листувань

Якщо віддаленим повідомленнями виповнилося понад 7 днів з моменту їх видалення, то відновити їх першим способом буде неможливо. Правда, відновити їх все-таки можна:

 1. Вам потрібно буде отримати доступ до карти пам’яті або стандартному накопичувача на пристрої, якщо за замовчуванням історія повідомлень зберігається на них. Зробити це можна через інтерфейс звичайного «Провідника» для Android.
 2. Перейдіть по шляху: WhatsApp / Databases
 3. Тут зберігаються бази даних з резервних копій. У їх назві написана дата створення. Орієнтуючись по ній знайдіть потрібний файл.
 4. Перейменуйте його на db.crypt12. Збережіть зміни.
 5. Тепер переустановите WhatsApp і виконайте все, що було описано в першому способі. Таким чином ви зможете отримати доступ до попередніх діалогів, які були видалені.

Спосіб 4: Резервна копія була видалена

При очищенні смартфона можуть постраждати резервні копії WhatsApp, які розміщені на основному носії або карті пам’яті. Для їх відновлення буде потрібно скористатися спеціальними програмами. Також доведеться виконати підключення смартфона до комп’ютера, на якому встановлена ​​програма для відновлення видалених даних. Подальша інструкція буде розглядатися на прикладі програми – Hitman Partition Recovery.

 1. Виконайте підключення смартфона до комп’ютера. Для цього можна використовувати звичайний USB-перехідник. Також деякі моделі можна підключити через Bluetooth, але все ж краще використовувати перший варіант. Якщо дані зберігалися на карті пам’яті, то підключати смартфон необов’язково – можна підключити тільки карту.
 2. Відкрийте пр
  ограму. Перейдіть в директорію карти пам’яті або накопичувача пристрою, використовуючи меню в лівій частині інтерфейсу.
 3. Використовуючи цей же меню відкрийте папку Databases. У центральній частині вікна будуть відображені всі файли, які були видалені в цій папці. У назві файлу з резервною копією записана дата його створення.
 4. За допомогою ЛФМ виберіть той елемент, який хочете відновити. Скористайтеся кнопкою в верхньому меню у вигляді рятувального круга.
 5. Програма виконає відновлення даних. Зазвичай процес займає не більше хвилини. Відновлена ​​копія відразу ж буде поміщена на карту пам’яті або в сховище пристрою.

Далі вам потрібно буде виконати переустановку WhatsApp. Детальніше про це було написано в першому способі статті.

Створення резервних копій в WhatsApp

Ви також можете самостійно створювати резервні копії повідомлень та діалогів, а також вибирати, куди їх помістити (на карту пам’яті, віртуальний диск або основний накопичувач). Інструкція по їх створенню виглядає наступним чином:

 1. Відкрийте WhatsApp. Натисніть на вертикальне три крапки, що розташоване в лівій верхній частині екрану. З контекстного меню виберіть пункт «Налаштування».
 2. Далі перейдіть в «Чати».
 3. Тепер натисніть по пункту «Резервна копія чату».
 4. Натисніть на “Резервне копіювання”. Якщо у вас не встановлений і авторизований Google Drive, то копія за замовчуванням буде збережена на вашому телефоні. Однак в такому випадку вам запропоновано буде зв’язати WhatsApp з Google Диском.
 5. Якщо ви хочете зв’язати їх, то скористайтеся пропозицією. Натисніть на «Додати обліковий запис».
 6. Вам потрібно буде вписати свій Gmail-ящик, до якого прикріплений Google-Диск. Також буде потрібно введення пароля.
 7. Після того, як буде проведений вхід виберіть періодичність створюваних копій. Для цього натисніть по напису «Створення резервної копії на Google Диск».
 8. Виберіть один із запропонованих варіантів періодичності резервного копіювання. Зауважте, ви можете відмовитися від автоматичного копіювання, зробивши так, щоб бекапи створювалися тоді, коли вам це потрібно.
 9. Додатково можна вибрати тип інтернет-з’єднання, при якому буде проводитися копіювання. Натисніть на пункт «Використовувати».
 10. Відкриється меню, де потрібно вибрати тип з’єднання, при якому буде проводитися копіювання.

Віддалений діалог в WhatsApp можна відновити, навіть якщо пройшло багато часу з моменту його видалення. Дані інструкції стосуються лише поширених випадків, тому вони не завжди можуть гарантувати 100%-результат.

Ссылка на основную публикацию