Як відновити вилучені фото на айФоні

Часом трапляються ситуації, коли користувачі мобільних пристроїв “яблучної” компанії, повинні вдатися до відновлення фотоматеріалу, який міг піти абсолютно випадковим чином. Відновлення втрачених даних можна забезпечити відразу декількома способами. У матеріалі ми постараємося розповісти читачам про те, як відновити видалені фото на айфоне (версії: 4, 5s, 6, 6s, 7).

Способи, представлені в матеріалі:

  1. Відновлення з копії резервного типу;
  2. Поновлення за рішенням хмарний сервіс iCloud;
  3. Застосування додаткових програм.

Як повернути знімок з копії резервного типу

Для відновлення втрачених знімків з айфона (4, 4s, 5s, 6) можна застосовувати сервіс iTunes. Варіант такого типу може бути придатним, якщо в минулому користувачеві доводилося створювати резервну копію даних.

Насамперед потрібно підключити свій смартфон (версії 4, 6 або ін.) До персонального комп’ютера, а потім здійснити запуск програми. Погляньте на верхню частину екрану, де буде розташовуватися пункт, який відповідає за відновлення.

Після того, як ви клацніть на кнопці, відбудеться відновлення всіх даних, що були на телефоні до того моменту, коли здійснилося останнім підключення до ПК. Таким чином, будь-яка віддалена фотографія, будь стертий графічний контент знову повернеться на своє місце.

Застосування можливостей iTunes можливо лише в тому випадку, якщо не була проведена синхронізація з персональним комп’ютером після видалення фотоматеріалу, який потрібно повернути на колишнє місце.

Процес відновлення знімків на айФоні

Повернути зображення, які були раніше вилучені з iPhone 4, можна за допомогою ще однієї відмінною утиліти, яка називається iCloud. Все Айфони (4, 4S, 5s і т.д.), що функціонують на основі операційної системи iOS восьмої версії, мають нову функцію фотоархіву iCloud. Завдяки їй значним чином спростилося відновлення знімків, які були видалені раніше.

З функцією фотоархіву тепер можна знаходити кожну Деінсталювати фотографію в “Нещодавно віддалених”. Видалені фотографії зберігаються в альбомі зазвичай протягом тридцяти днів. Можна здійснити повернення файлів шляхом переходу в папку, де зберігаються знімки, стерті з пам’яті телефону користувачем зовсім недавно.

Даний альбом містить практично весь фотоматеріал, який був знищений, при цьому буде вказано, скільки днів залишилося до повної деінсталяції всіх наявних даних.

Відновлювати дозволяється як по одному зображенню, так і відразу за кількома. Для цього потрібно відкрити елемент, що цікавить вас, а потім його відновити шляхом натискання на відповідний напис, яка розташовується в нижній частині панелі. При необхідності відновлення файлів у великій кількості доведеться клікнути по пункту “Вибрати”, а потім позначити зображення, необхідні вам.

Застосування програм допоміжного характеру

Якщо попередні методи нічим не зуміли вам допомогти, то можна вдатися до використання спеціальних програм для відновлення зображень на пристрої, яких в мережі є безліч. Хороші утиліти дозволяють дуже швидким і дуже ефективним способом приводити до бажаного результату.

Ease US Mobi Saver є однією з найпопулярніших програм, які призначені для відновлення втраченого матеріалу. Сама програма має дуже простий інтерфейс, що дозволяє їй прекрасно справлятися з своїм завданням. Спочатку користувач повинен інсталювати EaseUs на власний персональний комп’ютер, а потім провести вибір об’єктів, які повинні бути відновлені.

Після цього потрібно запустити процес шляхом натискання на відповідний напис “Start”, а потім здійснити підключення свого гаджета до ПК. Натискайте на “Далі”, щоб запустити процес сканування пристрою. Коли всі необхідні дії будуть виконані, з’являться дані, які повинні бути відновлені. Відзначайте необхідні вам об’єкти і запускайте процес. Тепер ви знаєте як можна відновити видалені фото на айфоне.

Ссылка на основную публикацию