Як відновити сторінку в Одноклассниках – робочі методи

Користувачі соціальної мережі Однокласники, нерідко стикаються з проблемою відновлення своїх сторінок. Адміністрація соціальної мережі усередині їм допомагає, так як безпосередньо зацікавлена ​​зберегти аудиторію проекту.

Відновити сторінку в Одноклассниках вийде не тільки згодом злому або втрати доступів, а навіть після видалення. Я розгляну тільки робочі способи, а ви, в разі успіху, віддячите мене «Класом», домовилися?

Як ми з’ясували вище, відновленню підлягають абсолютно всі акаунти, крім заблокованих адміністрацією за серйозні порушення користувальницької угоди. Розглянемо популярні випадки – по порядку.

Як відновити сторінку якщо забув логін або пароль

Однією з частих причин втрати доступу до профілю, є втрата логіна або пароля. Спосіб відновлення в цій ситуації, опрацьований адміністрацією Однокласників найбільш чітко і відбувається автоматично.

1. Перейдіть на головну сторінку ok.ru, під формою авторизації натисніть на напис – «Забули пароль?».

2. Ви потрапите на сторінку з можливими варіантами відновлення.

3. На основі обраного варіанта, буде запропоновано ввести дані:

  • Прізвище, ім’я, по батькові та вибрати свій аккаунт зі списку знайдених;
  • Номер телефону, вказаний при реєстрації;
  • Адреса електронної пошти;
  • Логін, за яким відбувалася авторизація;
  • Вказати пряме посилання на ваш профіль.

Після автоматичної перевірки, на реєстраційний e-mail (або телефонний номер) буде висланий код підтвердження, який необхідно ввести в спеціальній формі.

4. Ввівши код підтвердження, вам запропонують придумати новий пароль і перенаправляють на вашу відновлену сторінку.

Придумуйте надійний пароль, що складається з цифр і букв верхнього та нижнього регістру або скористайтеся нашим генератором паролів.

На майбутнє, подбайте про безпеку своєї сторінки, зберігши реєстраційні дані в окремому файлі на своєму комп’ютері.

Відновлення сторінки після видалення

Помилково або випадково, ви могли видалити свій аккаунт в Одноклассниках, але пізніше з’явилося бажання його відновити, продовживши спілкування на сайті онлайн спільноти. І цей випадок, розробники передбачили, додавши функціонал активації віддалених профілів. Однак існує дві умови:

  • Ваш аккаунт видалений не пізніше, ніж 90 днів тому;
  • Ви пам’ятаєте логін і пароль до нього.

Потрапляєте під ці критерії? Продовжуємо.

1. У вікні авторизації виберіть, замість звичних «Увійти» – «Реєстрація».

2. Введіть номер телефону, вказаний при реєстрації, натисніть «Далі».

3. На вказаний номер прийде смс з кодом активації облікового запису.

Відновлено будуть не тільки фото і відео матеріали, а також листування з іншими користувачами і проставлені класи.

Залишилося вказати новий пароль, зберегти його і продовжити користуватися Однокласниками. Так само, існує альтернативний спосіб відновлення, через звернення до служби підтримки, його я розгляну далі.

Відновлення сторінки після злому

На жаль, користувачі соціальних мереж стають жертвами шахраїв, що крадуть їх облікові дані і використовують сторінки для розсилки спаму, наприклад. Крім зміни пароля, вони можуть видалити ваші особисті фото або змінити номер прив’язки.

Стандартна процедура відновлення не допоможе, необхідно писати зі службою підтримки. Цим же способом варто скористатися тим, чиї профілі були заблоковані адміністрацією за порушення публічної оферти, головне, щоб причина блокування була істотна.

1. Відкрийте головну сторінку Однокласників, в правому верхньому куті натисніть «Допомога».

2. В кінці сторінки, знайдіть посилання «Регламент» і перейдіть по ній.

3. Перейдіть його до самого низу і натисніть на напис – «Звернутися до служби підтримки».

4. Виберіть тему для звернення «Профіль заблокований», в категорії питання виберіть «Не вдалося відновитися по телефону» – для користувачів, чиї акаунти зламані, «Заблоковано за порушення» – за порушення користувальницької угоди. Крім інформації про профілі, текст звернення повинен містити докладний опис вашої ситуації, головне пам’ятайте – це читають живі люди.

Після відправки повідомлення – чекайте, їх обробка може займати до двох тижнів, термін залежить від навантаження на відділ. Цей же спосіб підійде, якщо ви банально забули всі дані або просто змінили номер телефону.

Сподіваюся, я допоміг відновити сторінку в Одноклассниках, і ви виконаєте нашу умову – віддячите мене своїм класом. Якщо ж виникли труднощі – напишіть про це в коментарях, постараємося допомогти.

Ссылка на основную публикацию