Як відновити смс на телефоні

У більшості сучасних телефонів є дуже корисна функція. Дистанційні повідомлення не стираються відразу, а перекладаються в папку віддалені. В цьому випадку, повернення втраченого СМС проводиться в пару натискань.

І ніколи не відгукуйтеся на оголошення в стилі «Відновлю смс недорого». Це просто шахраї.

Як відновити повідомлення на iPhone

Відновлення смсок на iPhone, справа важка, але здійсненне. Єдиний мінус – це пропадуть всі дані, які присутні на гаджет. Так що, відновлюйте тільки вкрай важливу інформацію.

Існують два способи. При будь-якому з них можна відключати пристрій, висмикувати USB-шнур з комп’ютера, і необхідно стежити за рівнем заряду.

Спосіб №1. Відновлення смс на телефоні за допомогою резервної копії з iTunes.

Важливо. По-перше, цей метод підійде тільки для тих, хто зберігав дублікат на iTunes, до того як почав відновлювати повідомлення. І потрібні діалоги зберігаються в цьому дублікаті. По-друге, вся інформація, яка з’явилася після відкоту в минуле стан, стирається.

Для початку потрібно відкрити на комп’ютері програму iTunes і натиснути на наступні пункти меню: Edit- Настройки- Devices- Ставимо галочку біля “Prevent iPods, iPhones, and iPads from syncing automatically.” Таким чином, відключиться автоматична синхронізація айфона і ПК. Якщо цього не зробити, вона може перешкодити відновленню.

Тепер можна підключати яблучний девайс до комп’ютера через USB-кабель, і відновлювати архівну копію. У програмі iTunes вибираємо вкладку File, і натискаємо пункт Devices.

Після цього клацаємо на Restore from Back up. Якщо використовується версія iTunes 10.7 і нижче, тиснемо правою кнопкою миші на пристрій в бічній панелі і вибираємо Restore from Backup.

Кілька хвилин чекаємо, поки утиліта закачає коннект на iPhone. Після цього телефон повернеться в більш раннє стан, а повідомлення повернуться.

Спосіб №2. Відновлення за допомогою iCloud

Знову-таки, має бути присутня резервна копія, зроблена за допомогою iCloud. І подбайте, щоб під рукою був AppleID і пароль.

Для початку потрібно стерти файли з вашого пристрою. Це робиться в такий спосіб: заходимо в меню Settings і натискаємо на General, а після на Reset і Erase All Content and Settings. Дані знищені, замість них буде встановлено попередні стан.

Важливо. Дані, які з’явилися після того, як створювалася копія, пропадуть.

Далі натискаємо на “Restore from iCloud Backup”. Для цього пристрій запросить AppleID і пароль. Вводимо, і чекаємо поки станеться відкат. Після цього айфон перезавантажиться, відновить облікові записи та настройки, і тільки потім-файли з копії.

Як відновити смс на телефоні Android і Windows Phone

На жаль, в смартфонах на платформі Android не передбачена невелика і корисна функція, як збереження дублікатів смс.

Щоб не мучитися пошуками засобів для повернення даних, можна встановити невеликий додаток Backup to Gmail. Воно автоматично зберігає діалоги в акаунті Gmail. Для цього потрібен діючий поштову скриньку, створити його справа п’яти хвилин. Далі дуже просто, викачуємо додаток на смартфон і заходимо в свій аккаунт. Вибираємо опцію Restore, і справу зроблено. Всі діалоги і дзвінки автоматично будуть складатися в поштовій скриньці в папку SMS.

Рекомендації для запобігання втрати даних в апараті на платформі Windows Phone гранично прості. Робіть резервні копії. Це набагато простіше, ніж відновлювати випадково видалену інформацію.

Що потрібно для установки минулій версії:

  • Точка відновлення попереднього стану системи
  • Обліковий запис Майкрософт
  • Wi-Fi. Процес передбачає великий обсяг даних, і якщо з’єднаються через мобільний інтернет, стягнеться велика плата за спожитий трафік.

Скидаємо настройки смартфона до заводських. Для цього натискаємо Налаштування – Відомості про пристрій – Скидання налаштувань.

Після скидання до первинного стану, девайс запропонує повторну настройку. Погоджуємося і заходимо під обліковим записом Майкрософт, в якій зберігається потрібний стан гаджета. Тиснемо на точку відновлення і чекаємо поки вона завантажитися. Після завантаження якщо потрібно вводимо паролі. Готово.

Також Windows пропонує автоматично зберігати повідомлення на хмарі, але якщо смс видалити з телефону, то і з хмари вона теж зітреться. Ця функція зручна в разі, якщо змінюється смартфон. З хмари можна перенести старі діалоги на новий гаджет.

Способи повернення смс за допомогою сторонніх програм

Все нижче описані методи підійдуть для всіх платформ.

Важливо. Метод спрацює тільки в тому випадку, якщо апарат не перезавантажувався, і не змінювалася сім-карта.

Для відновлення даних знадобляться:

  • Телефон, в якому була смс;
  • Сім-карта;
  • Картрідер для сім-карти;
  • Спеціальна програма. Їх існує безліч, викачуємо найбільш підходящу;
  • Комп’ютер або ноутбук.

Якщо повідомлення були видалені недавно, то при включенні картридера з сім-картою, і за допомогою спеціальної програми, всі діалоги можна побачити на моніторі ноутбука.

Крім цього існують нереальна кількість різноманітних програм сторонніх розробників, які відновлюють будь-які дані, а не тільки смс. Наприклад, Dr.Fone або Recovery. Як правило, скачується утиліта, підключається смартфон до ПК, утиліта проводить сканування пам’яті і пропонує вибрати відновлювані файли.

Ссылка на основную публикацию