Як відновити пошкоджений файл .psd?

Ті, хто часто працює в фотошопі і зберігає проекти в .psd форматі знають, що в один прекрасний день цей самий файл може просто не відкритися, пославшись на те, що він пошкоджений. Помилка «Неможливо виконати запит стався програмний збій» також говорить про проблеми з самим файлом проекту. І це може стати серйозною проблемою, особливо коли на нього витрачено багато часу і сил, а також терміни здачі проекту підтискають.

Помилка при відкритті файлу .psd в фотошопі

У даній статті ми розповімо вам як можна відновити пошкоджений файл формату .psd, коли він відмовляється відкриватися в Photoshop.

PSD Repair Kit – утиліта відновлення пошкоджених файлів формату .psd

Працювати з даною програмою дуже просто. Всього в кілька кліків мишкою ви повернете працездатність файлу проекту Photoshop, який при спробі відкриття видавав помилку.

Для початку завантажуємо програму з офіційного сайту.

Завантаження утиліти з офіційного сайту

Після цього запускаємо скачаний файл і встановлюємо PSD Repair Kit на свій комп’ютер.

Установка PSD Repair Kit

Потім запускаємо утиліту. Перед вами відкриється головне вікно, в якому потрібно вибрати файл для відновлення, натисканням на кнопку із зображенням папки.

Головне вікно PSD Repair Kit. Вибір файлу для відновлення

Натискаємо «Next». У наступному вікні відобразяться параметри і властивості відновлюваного файлу. Знову тиснемо «Next».

Читання вмісту файлу

Тут потрібно вказати ім’я майбутнього відновленого файлу і натиснути «Recover».

Вказівка ​​розташування і імені файлу з результатом відновлення

Після цього в зазначеному вами місці під вказаним ім’ям з’явиться новий файл .psd, з відновленим вмістом.

Варто відзначити, що PSD Repair Kit є умовно – безкоштовною програмою з безкоштовним пробним періодом, завдяки якому ви зможете повністю випробувати її можливості і зрозуміти чи варто її купувати.

Як працює утиліта?

Принцип роботи наступний. PSD Repair Kit послідовно шар за шаром вичитує пошкоджений файл, відновлюючи інформацію в новий справний .psd файл. А завдяки унікальному закритому алгоритму, знайдені помилки не тільки визначаються, але і виправляються. Все це призводить до того, що на виході ви отримуєте повністю робочий файл проекту Photoshop.

Онлайн відновлення файлів .psd

Розробники PSD Repair Kit також на своєму сайті пропонують скористатися функцією відновлення .psd онлайн. ви відправляєте пошкоджений файл.

Форма онлайн відновлення файлів .psd

Буквально кілька секунд триває аналіз і відновлення файлу.

процес відновлення

Закінчення процесу відновлення

За підсумком вам буде запропоновано оплатити 10 $ щоб отримати відновлений .psd файл на свою пошту. Якщо він вам дійсно важливий, то ця сума не повинна виявитися для вас великий.

Ссылка на основную публикацию