Як відновити обліковий запис в Google

Дуже часто користувачі втрачають доступ до своїх акаунтів Google. Найчастіше така ситуація виникає через те, що людина не пам’ятає пароль від облікового запису. Відновити його можна дуже просто, але в даній статті мова піде про інші причини, за якими може знадобитися відновлення доступу до аккаунту.

Відновлення доступу до облікового запису Гугл

Іноді перед користувачем постає завдання відновлення профілю після того як він був видалений або заблокований. Далі будуть описуватися інструкції дій, які необхідно виконати в кожній з ситуацій.

Як відновити доступ до віддаленого аккаунту

Якщо ваш обліковий запис було видалено не більше трьох тижнів тому, то шанси на її відновлення у вас досить великі. Якщо часу пройшло більше, то, швидше за все, вам доведеться створювати новий профіль.

Для того щоб відновити Гугл-аккаунт, виконайте наступні дії:

 1. Відкрийте сторінку, призначену для відновлення пароля. У порожнє поле введіть електронну адресу, на який реєструвався аккаунт. Натисніть кнопку «Далі».
 2. Перед вами з’явиться повідомлення про те, що профіль був видалений, а поруч знаходиться посилання, по якій необхідно перейти, для того щоб приступити до відновлення аккаунта.
 3. У порожнє поле введіть текст з запропонованої картинки.
 4. Далі вам необхідно вказати пароль, який використовувався для авторизації в цьому акаунті. Якщо ви не пам’ятаєте останній пароль, можете ввести будь-який, який коли-небудь використовувався по відношенню до цього облікового запису.
 5. На наступному етапі вам буде потрібно вибрати один з варіантів підтвердження вашої особистості. Перший спосіб – відправка коду на прив’язаний до профілю мобільний телефон, а другий – на прикріплену до аккаунту пошту. Коли ви отримаєте одноразовий код для підтвердження, введіть його у відповідне поле.
 6. Якщо у вас немає доступу ні до пошти, ні до мобільного номеру, зазначеному при реєстрації облікового запису, ви можете натиснути на рядок «Інше питання». В цьому випадку вам необхідно вказати рік і число, коли був створений профіль.
 7. Після того як ви виконали всі необхідні системою дії, придумайте і вкажіть новий пароль, який не буде збігатися з жодним з попередніх.
 8. У наступному вікні вам запропонують перейти до перевірки безпеки. Натиснувши на відповідну кнопку, ви потрапите в налаштування облікового запису. Тут ви можете оновити способи відновлення облікового запису.

Виконавши вказані дії, всі ваші дані і доступ до різних сервісів повернуться. Якщо ваш профіль був заблокований, маніпуляції для його відновлення будуть трохи відрізнятися.

Як відновити доступ до заблокованого профілю

Під час використання Гугл-аккаунта розробники мають право заблокувати його. Вам можуть про це повідомити, а можуть виконати блокування без попередження. Така ситуація зустрічається рідко, але все ж іноді виникає.

Найчастіше розробники блокують обліковий запис користувачів через не дотримання правил експлуатації аккаунта. Ви можете втратити доступ, як до свого облікового запису, так і до певних компонентів компанії.

Читайте також: Виконуємо видалення облікового запису Google за 6 кроків Як переглянути закритий профіль в Однокласниках Як видалити профіль на Авито: покрокова інструкція Як створити свій Яндекс Гаманець за кілька кліків

Якщо ваш профіль був заблокований, ви можете спробувати відновити до нього доступ. Для цього виконайте наступне:

 1. Для початку необхідно спробувати розібратися в причинах, за якими вас могли заблокувати. Для цього ознайомтеся з правилами використання Гугл-аккаунта і його сервісів.
 2. Тепер відкрийте форму для подачі заявки на відновлення доступу. Потім необхідно заповнити саму заявку.
  • У першому пункті встановіть пунктир навпроти рядка «Так».
  • Вкажіть електронну адресу, який був прикріплений до заблокованого профілю.
  • Далі введіть емейл, яким ви користуєтеся на даний момент. Саме на нього прийде відповідь про розгляд вашої заявки.
  • Потім необхідно поділитися будь-якою інформацією, якою ви володієте про заблоковану облікового запису.
  • Натисніть на клавішу «Відправити», для того щоб заповнену заяву отримали розробники.

На цьому оформлення запиту на відновлення облікового запису завершено. Після розгляду вашого листа, ви отримаєте відповідь від служби підтримки на вашу електронну адресу.

висновок

Відновити доступ до віддаленої або заблокованої облікового запису не ск
ладно. Варіанти дій, які вам необхідно виконати, залежать тільки від того, з якої саме причини ви не можете зайти в свій профіль.

Ссылка на основную публикацию