Як відновити логін і пароль вконтакте

Не турбуйтеся, якщо ви раптом забули або втратили логін або пароль від своєї сторінки Вконтакте. На сайті соціальної мережі для цього випадку передбачена функція, що б ви змогли відновити дані для входу. Ще нам знадобитися для відновлення пароля номер мобільного, яку ви вказали при першій реєстрації Вконтакте. Буває, що реєструвалися в соц. мережі давно і номер мобільного встигли змінити. Нічого, в цьому випадку так само успішно можна відновити свої дані для входу, але це буде трохи важче.

Тепер давайте по порядку розглянемо кроки для відновлення.

Відновлюємо логін і пароль

Заходимо на головну сторінку Вконтакте. Під кнопкою «увійти» натискаємо «забули пароль».

Вам висвітиться віконце з пропозицією ввести телефон, логін або свій email. Вказуєте що-небудь із запропонованого і натискаєте на кнопку «далі».

Для перевірки що ви не бот з’явиться капча (код на зображенні) який потрібно буде ввести.

Наступний крок: система запросить прізвище, яку ви вказали при реєстрації.

Після того як заповніть рядок з прізвищем, система зробить пошук і висвітить вам ваш профіль. Вам потрібно буде підтвердити, що система правильно зробила пошук і це ваш профіль.

Після підтвердження вам відправлять код на телефон, який потрібно буде ввести в наступному віконці.

Після того як ви введете код, вам потрібно буде вказати нові логін і пароль для входу на свою сторінку.

З цим розібралися. Тепер розглянемо інший варіант.

Потрібно враховувати, що якщо ви вибрали цей варіант відновлення пароля, то вам доведеться доводити, що сторінка дійсно ваша. Якими способами, читаємо нижче.

Так само натискаємо «забули пароль» і далі натискаєте на кнопку яка на зображенні нижче.

Вас попросять згадати адресу своєї сторінки. Звичайно ж легше буде тим, у кого сторінка з ім’ям і має вигляд: (приклад) vk.com/beston або щось в цьому роді.

Після, ви побачите сторінку з якої ви будете подавати заявку для відновлення доступу. Потрібно буде заповнити всі поля, відправити заявку і чекати.

Потім вам на email прийде лист від адміністрації з подальшими інструкціями.

Ще один з варіантів, коли ви не можете згадати взагалі ніяких даних своєї сторінки. В такому випадку звертатися потрібно тільки безпосередньо в тих. підтримку. Шлях складний, але якщо дуже потрібно, то доведеться його пройти.

Ссылка на основную публикацию