Як відновити кеш браузера Яндекс, Google Chrom, FireFox?

Вітаю на fast-wolker.ru! Активні користувачі Інтернету звикли видаляти або, тому що час від часу це доводиться робити. Але, ті хто запускає цю процедуру вперше, виявляють, що разом з «сміттям» пішли корисні викачані файли, паролі, переглянуті фото. Вони зберігалися в кеші і ось їх немає. Звичайно, при повторенні процедури вже уважніше дивишся настройки, щоб не видаляти зайвого.

Але, що робити, якщо Ви все-таки «гримнули» сильно потрібну інформацію? Чи можна екстрено відновити віддалений кеш? Виявляється, можна. Сьогодні ми закінчуємо огляд програмного пакету від  Hetman  розбором чудовою і абсолютно легальною утиліти. Інтернет-шпигуна, яка вміє відновлювати кеш браузерів і не тільки. Сьогоднішній випуск дозволить Вам відчути себе трохи хакерами.

Відновлюємо кеш браузера Яндекс стертий ССLeaner

Програма аналізує вміст як існуючих, так і віддалених системних файлів веб-оглядачів та що цікаво видає докладні відомості про історію поведінки користувачів в Інтернеті. Утиліта надає можливість аналізу історії сайтів, чужий листування в соціальних мережах, історії пошуку, Email листів, переглянутих в YouTube роликів і т.д.

Інтуїтивний російськомовний інтерфейс дозволяє застосовувати Інтернет шпигуна як батькам будинку для контролю над дітьми, так і слідчим криміналістам під час роботи з цифровими доказами. Продукт надасть відомості, навіть якщо історія браузера була очищена, дані були видалені або диск був відформатований.

Весь секрет у тому, що видалити файли фізично з комп’ютера досить складно. Ми докладніше розбирали принципи запису на носії в минулих статтях. Інформація (якщо тільки диск ні відформатований спеціальною програмою) залишається на носії скільки-небудь тривалий час.

Частина її втрачається, якщо поверх неї була записана інша. Але, якщо вільного місця достатньо, часто вся віддалена інформація піддається повному відновленню.

Якщо ви глибоко чистили комп’ютер однієї з програм типу CC Cleaner, то це теж можна виправити. Для тесту я зараз очищу кеш на своєму комп’ютері аналогічною програмою GlaryUtilytes. Вибираємо очищення диска, чекаємо кінця сканування і починаємо очистку. Для чистоти експерименту я видаляю і вміст кошика:

Встановлюємо і запускаємо наш Hetman Internet Spy з правами Адміністратора. Програма підтримує російську мову. Тому користуватися нею дуже легко. На вітальній сторінці ще раз перечитаємо короткий список її можливостей і натиснемо «Аналіз»:

Якщо на комп’ютері кілька користувачів, вибираємо потрібного. Програма дає своєрідний «звіт» про кількість облікових записів в системі:

Наступний крок – ми побачимо, які браузери встановлені на нашому комп’ютері. Причому Microsoft Edge теж в цей список потрапляє. Вибираємо цікавить браузер:

Далі – найцікавіше. Ми отримуємо розгорнуту інформацію, яка розбита на категорії. Перший за списком – «Історія відвідувань».

Причому «історія» включає в себе те, що ви вбивали в пошуковику, тобто наші пошукові запити:

Можна відновити інформацію про відвідування соціальних мереж перейшовши на наступну вкладку, (того що програма вважає такими, Однокласники сюди поки що не потрапляють):

А так же – чи користувалися Ви перекладачами пошукових систем якщо так, що ви перекладали і на яку мову:

Інформація про те, яку пошту Ви переглядали в браузері так само буде видалено. Ще не самі листи, але інформація про них. Internet Spy вміє всю отриману інформацію експортувати до звіту, щоб було зручно аналізувати – що, де, коли:

Можна зберегти звіт у форматі Excel, PDF або HTML і аналізувати отриману інформацію.

Як відновлювати кеш браузера Яндекс, Google Chrom, FireFox з паролями?

Якщо Ви уважно дивилися попередні скріншоти, Ви могли звернути увагу, що на них не видно інформація по паролів браузера. Тут все просто – давно відвик зберігати їх там. Багато користувачів для зручності «запам’ятовують» їх в браузері. Але, зараз покажу, чому це не завжди слід робити. Чи не перезапуску програму перемикається на аналіз іншого браузера (або обліковий запис комп’ютера), наприклад Mozilla:

Навмисно включив «запам’ятовувати паролі» в формах і ось що отримуємо після аналізу:

З’явився розділ: «паролі» і зберігши його в звіт ми отримаємо список логінів і паролів користувачів на всі ресурси, які він відкривав через даний браузер. Найбільш достовірною та повною інформація буде, якщо користувач не очищав кеш. Аналізу піддається будь-який сайт (Твіттер, Фейсбук, Інстаграм) де користувач вводить логін і пароль.

Для того щоб ваш інтернет-оглядач не зміг дати такої детальної інформації кому б ти не було потрібно налаштувати його таким чином, щоб він не запам’ятовував історію і не зберігав паролі.

Як відновити фото з кешу Яндекс браузера і інших

За допомогою  Internet Spy ми можемо відновити системні файли з кешу і повернути фотографії. Відеофайли цей інструмент не відновить, тут підійдуть програми які ми вже розглядали в попередніх статтях.

Таким чином, Internet Spy «Бачить» зображення, закладки та файли кукі. А на знайдену закладку (або «популярний сайт») досить просто клацнути і Ви туди потрапите. Можна по новий внести його в «закладки» і таким чином ятати відновити.

Що стосується переглянутих зображень то віддалений об’єкт буде позначений хрестиком. А щоб його відновити, потрібно клікнути на ньому правою кнопкою миші:

Після чого можна його зберегти, але не на той розділ диска, з якого відновлюйте, – це щоб залишилася інформація не була затерта записала файлом. Цю ж операцію можна робити з файлами кукі.

Який можна зробити висновок друзі? Інтернет-шпигун допоможе Вам не тільки відновити файли, але і паролі і логіни від Ваших сайтів. Або отримувати вичерпну інформацію, ніж був зайнятий Ваша дитина поки Вас не було.

Ссылка на основную публикацию