Як відновити ярлики браузерів?

Багато випадків коли доводиться виправляти ярлики браузерів. Шкідливі програми змінюють зміст ярликів. Замість стандартної пошукової системи починає відображатися абсолютно «лівий» сайт, на хороших сайтах починає показуватися реклама, домашня сторінка замінюється на сайт вірусної програми і багато інших проблем. Як правило, після видалення вірусу властивості ярлика залишається незмінним і його треба виправляти руками для всіх наявних у вас браузерів. Але це справа можна автоматизувати за безкоштовною програмою FixerBro.

FixerBro – вільно поширювана утиліта, яка здатна провести перевірку і відновлення властивостей ярликів браузерів. В даний момент програма здатна працювати з наступними браузерами.

Опера, CoolNovo, Firefox, Яндекс, Internet Explorer, Рамблер Ніхром, Amigo, Chrome, SeaMonkey, Safari, Інтернет-браузер в пісочниці, Punto Switcher, MozBackup, Maxthon Cloud Browser.

Знайти цю програму легко. Достатньо написати в пошуковик фразу «FixerBro» і скачати з нормального сайту.

Утиліта не вимагає установки. Після завантаження досить розпакувати архів в потрібну вам папку. Тепер залишається тільки запустити головний файл під назвою FixerBro.

Як відновити ярлики браузерів?

  • Запускаємо програму. Відкривається ось таке ось окно.Софт дуже простий у використанні, і проблем виникнути не повинно.
  • Для початку перевірки натискаємо на кнопку «Перевірити». Після цього почнеться пошук ярликів і безпосередньо їх перевірка. Чекаємо небагато.
  • Коли процес перевірки та пошуку завершиться, то з’явиться результат работи.В можете подивитися звіт у вигляді txt файлу, натиснувши на відповідну кнопку.
  • Для того щоб відновити ярлики треба їх на початку зазначити. Потім натиснути на кнопку «Виправити».
    Все, тепер ярлики виправлені.

Програмою просто швидше виправляти і він відновлює відразу всі наявні на комп’ютері ярлики браузерів. Незалежно старий чи браузер або користуєтеся ви їм і це є добре.

Як виправити ярлики руками?

Програма то да, робить свою справу, але непогано було б знати причину відкривання «лівих» сайтів при запуску браузера. Зараз я відкрию ярлик chrome і покажу вам, де треба виправити.
Щоб відкрити властивості треба натиснути правою кнопкою на ярлик і в самому низу вибрати «Властивості». Відкриється таке вікно.
У вкладці «Ярлик» в пункті «Об’єкт» прописаний адреса, де розташований браузер хром. Але бачите, в самому кінці прописана посилання, ось це сама посилання і відкривається, коли ви відкриваєте свій браузер. Його треба видалити до закриває лапки. Тепер ярлик браузера відновлений в первісний стан.

Ссылка на основную публикацию