Як відновити і змінити пароль в скайпі

Добрий час доби, дорогі читачі! Сьогодні ми в черговий раз поговоримо про безпеку, і на цей раз я розповім, як змінити пароль в скайпі.

Якщо ви не впевнені в безпеці свого аккаунта в скайпі або підозрюєте, що його хтось зламав, то в цій ситуації рекомендовано змінити пароль, чому і присвячена ця стаття.

Зазвичай, зі зміною пароля не виникає ніяких проблем, тому що майже скрізь ця функція знаходиться на увазі. Але в скайпі чомусь постійно виникають питання, як же змінити пароль. Саме тому я і написав цю статтю.

А тепер переходимо до справи!

Як змінити пароль в скайпі

Для початку нам треба зайти в сам Skype. У меню зверху вибираємо пункт «Skype» -> «Змінити пароль …»:

Далі відкриється віконце, яке треба заповнити за стандартною схемою: спочатку вводимо поточний пароль, а потім двічі новий. Саме віконце виглядає ось так:

Причому до нового паролю є досить серйозні вимоги:

  • Не можна використовуватися прості паролі (12345 або qwerty). Система відразу вирахує, що він легко зламує Брут (підбором паролем).
  • У паролі повинні бути і букви, і цифри.
  • Довжина пароля від 4 і більше символів.
  • Російські літери не допускаються.

Особисто я рекомендую користуватися спеціальними програмами – генераторами паролів. Вони придумають максимально складний пароль, який ніхто і ніколи не зламає (як мінімум, підбором паролів). Звичайно, запам’ятовувати його не треба, це неможливо, але можна скористатися спеціальною програмою – хранителем паролів. Це, свого роду, записна книжка, але комп’ютерна та добре захищена.

Але зараз ми поміняли пароль з урахуванням того, що ми прекрасно пам’ятаємо старий. Але що ж робити, якщо пароль втрачено, а рахунок у скайпі відновити треба?

Як відновити пароль в скайпі

Так ось зараз я розповім, як відновити пароль в скайпі, якщо ви не пам’ятаєте пароля.

Відразу скажу, що це цілком можливо. А якщо ви знаєте E-Mail, на який оформлений аккаунт, то взагалі елементарно.

Загалом, про все по порядку! Якщо ви забули пароль від скайпу, але пам’ятайте E-Mail, на який він оформлений, і маєте доступ до нього, то ця інструкція для вас:

  1. Заходимо на сторінку відновлення пароля в скайпі.
  2. Вводимо наш E-Mail (на який оформлений аккаунт) і тиснемо на велику зелену кнопку «Відправити»:
  3. Якщо ви все зробили правильно і вказали правильний E-Mail, то через деякий час вам на пошту прийде лист з посиланням на сторінку зміни пароля (якщо ви не можете знайти лист, то пошукайте його в папці зі спамом).
  4. Протягом 6 годин нам треба перейти за цим посиланням і змінити пароль. Якщо 6 годині пройде, а пароль так і не зміниться, то посилання деактивується.

Загалом, пароль ми поміняли. Тепер поговоримо про те, що робити, якщо і E-Mail ми не пам’ятаємо. Тут все сильно ускладнюється і надії на відновлення все менше, але все ж вона є. Тут нам треба писати безпосередньо в технічну підтримку Skype.

Для цього треба змінити мову сайту з російської на англійську (для цього, прокручуючи екран сторінку в самий низ і знайдіть панель з цією функцією).

В результаті зміниться не тільки мову, але й дизайн всієї сторінки. Спочатку вибираємо тему «Account and password», потім «Password / SkypeName problems». Тиснемо на кнопку «Next»:

Метод вибираємо «Email support»:

Потім заповнюємо довгу і нудну анкету (причому англійською мовою!). Далі пишемо сам лист, де все треба детально і чітко описати (теж англійською). Потім відправляємо і чекаємо відповіді.

Інших способів відновлення пароля в скайпі немає.

Сподіваюся, ця стаття була вам корисна. Щоб не пропустити наступні уроки, і отримуйте нові статті прямо на пошту! Не забудьте розповісти про статтю своїм друзям в соціальних мережах за допомогою кнопочок, розташованих нижче. До зустрічі!

Ссылка на основную публикацию