Як відновити файли і документи з неработающіей флешки.

Відновлення даних з флешки і жорсткого диска.

Як відновити дані, файли, документи з флешки. Програма для відновлення флешок.
Як тільки USB накопичувачі з’явилися на масовому ринку, вони за досить короткий проміжок часу скинули монополію CD і DVD дисків.

І дійсно, флешки компактней, надійніше, перезаписувати їх можна безліч разів, а використання не вимагає обов’язкової присутності на комп’ютері додаткового софту. Але і при використанні флешок не обійшлося без електронної бочки дьогтю.

Ці накопичувачі також мають тенденцію іноді виходити з ладу. Якщо не брати до уваги серйозних фізичних ушкоджень, несумісних з подальшою роботою USB пристрої, іноді виникають ситуації, при яких комп’ютер не бачить, або НЕ пізнає пристрій, або відмовляється видаляти і записувати на нього інформацію. Цілком можливо що це відбулося після того як ви спробували очистити диск від сміття, непотрібних програм або вірусів. Нижче наведені деякі способи, за допомогою яких ви зможете реанімувати флешку.

Як відформатувати флешку.

Банальне рішення, що спрацьовує тільки при примітивних поломки, що виникають внаслідок деяких пошкодженні програмного забезпечення та вмісту накопичувача. Для реалізації даного способу досить увійти в контекстне меню пристрою і натиснути «форматувати».

Природно всі дані будуть видалені. Якщо цей спосіб не працює, необхідно завантажити спеціальні утиліти, що допомагають у відновленні флешки і скористатися ними. Найчастіше, подібні утиліти створюються виробником і ефективно працюють з відповідним брендом.

Програма для відновлення флешок – JetFlash Online Recovery.

Більш старі версії даної програми називаються JetFlash Recovery Tool. Створена утиліта для ремонту і відновлення файлів і документів з флешкек Transcend, але найчастіше коректно функціонує і з іншими виробниками. Щоб використовувати програму досить відкрити її і слідувати вказівками в діалоговому вікні. Важливо що дана утиліта працює в двох режимах:

  • відновлення флешки зі збереженням даних;
  • відновлення з подальшим форматуванням.

Перший варіант, безсумнівно, корисно, якщо необхідно врятувати інформацію, але другий спосіб ефективніше.

USB Flash Drive Recovery – швидке відновлення даних і реанімація флешки.

Дана програма створена для накопичувачів Silicon Power і викачується з офіційного сайту, (розділі «Підтримка»). Робота в додатку не вимагає ніяких навичок, крім уміння читати.

Якщо функціонування вашого накопичувача не відновилося після попередніх утиліт саме час спробувати програму D-Soft Flash Doctor. Вона працює за принципом низькорівневого форматування, після активації якого, флешки «перероджуються» і найчастіше починають працювати справно. Ну а в разі, якщо і цей додаток не спрацювало, залишається останній спосіб. Однак доведеться трохи повозитися.

Для початку скачайте програму Chip Genius і встановіть її на комп’ютер. Запустити, додаток покаже вам VID і PID номера вашої флешки. Далі необхідно перейти на сайт http://flashboot.ru/iflash і вставити ці номери у відповідні поля. (Вони знаходяться вгорі інтерфейсу сайту). Натискаємо кнопку Search (Пошук). У вікні, навпроти напису Chip Model, ви побачите програми, які допоможуть відновити накопичувачі, що використовують той же контролер, який знаходиться і на вашій флешці. Вам залишається знайти зазначені додатки, проинсталлировать їх і запустити. Даний спосіб спрацьовує в переважній кількості випадків.

Micro SD накопичувачі, USB-флешки як відновити дані, файли, фотографії, документи.

Відновити Micro SD карту також можна за допомогою форматування. Маленький нюанс якщо дана процедура не працює на рідному телефоні, або фотоапараті повторіть її на іншому пристрої. Крім цього можна скористатися додатками SDFormatter, HDD Low Level Format Tool. Важливо. Ці програми коректно працюють, якщо Micro SD вставлена ​​не в рідній картрідер.

Ссылка на основную публикацию