Як відновити Айфон 4s, 5s, 6s, 7, 8 з резервної копії Айтюнс з комп’ютера: покрокова інструкція

Втрата даних з вашого Айфона може трапитися з безлічі причин, серед яких:

  • Ремонт, для проведення якого потрібно видалити всі дані з телефону;
  • Ви можете стерти дані самостійно (випадково або навмисно);
  • Пошкодження файлу.

І хоча втрату даних зі свого iPhone ніяк не назвеш приємним досвідом, їх відновлення з резервної копії – досить просте завдання, виконання якої швидко вам допоможе.

Кожен раз, коли ви синхронізуєте свій iPhone, дані, настройки та інша інформація автоматично копіюються з телефону на ваш комп’ютер. І якщо ви потрапляєте в ситуацію, коли дані потрібно відновити, все, що вам потрібно – завантажити їх резервну копію на ваш телефон – і ви знову в справі.

Щоб почати відновлення своїх даних з резервної копії підключіть iPhone до комп’ютера, з яким ви зазвичай синхронізуєте і в якому зберігається резервна копія (в більшості випадків це буде вам звичайний комп’ютер. Якщо ви синхронізуєте з декількома машинами, то резервна копія буде на всіх. Просто виберіть комп’ютер з тієї копією, яка вам потрібна).

У центрі екрана управління iPhone ви можете бачити кнопку відновити (Restore). Натисніть на неї.

Після цього додаток iTunes покаже кілька інформаційних екранів, а потім вам потрібно буде погодитися з умовами стандартної ліцензії на користування програмним забезпеченням. Зробіть це і натисніть кнопку Продовжити (Continue).

Введення інформації про акаунт iTunes

Тепер вам буде потрібно ввести інформацію про свій Apple ID (тобто акаунті iTunes). Це той же аккаунт, який ви або зареєстрували, коли перший раз купували що-небудь в магазині iTunes Store, або коли в перший раз активували свій iPhone. Новий акаунт створювати немає необхідності.

Вам також буде потрібно зареєструвати свій телефон – введіть необхідну для цього інформацію. Після чого програма iTunes запропонує вам безкоштовно випробувати додаток Apple Mobile Meservice. Прийміть цю пропозицію – або відмовтеся, вибір за вами. Потім продовжуйте.

Виберіть, з якої резервної копії відновлювати iPhone

На наступному етапі додаток iTunes відобразить список резервних копій, які можна використовувати для відновлення вашого iPhone (найчастіше є тільки одна копія, але в деяких випадках їх може бути більше). Виберіть ту, яку хочете використовувати – найсвіжішу або єдину, потім натисніть кнопку Продовжити (Continue).

Після вибору відповідної копії додаток iTunes почне завантаження даних в ваш телефон. Процес це досить швидкий, так як передаються тільки дані та настройки, а не всі музичні файли.

Після завершення процесу ще раз перевірте настройки в телефоні і в iTunes, щоб зрозуміти, які дані синхронізувалися. Хоча ця функція працює добре, вона часто пропускає деякі настройки, наприклад, настройки синхронізації музики, подкасти, настройки синхронізації електронної пошти та інші параметри.

Виберіть, чи передавати діагностичну інформацію

Після завершення початкового відновлення iPhone, але перед синхронізацією вашої музичної колекції з телефоном, додаток iTunes запитає вас, чи хочете ви передати діагностичну інформацію в Apple. Це повністю добровільна дія, хоча ця інформація допомагає Apple покращувати свої продукти в наступних версіях (користувачі, рухливі про збереження особистої інформації, можуть захотіти відмовитися, так як дані включають опис того, як використовувався iPhone). Зробіть свій вибір і продовжуйте.

Синхронізація музики та перевірка налаштувань

Після того, як всі інші речі в вашому телефоні будуть синхронізовані, на підставі налаштувань з використаної резервної копії буде синхронізована колекція музичних композицій. Залежно від того, як багато пісень ви синхронізуєте, цей процес може зайняти від декількох хвилин до декількох годин. Після синхронізації музики – все, ви готові!

Не забудьте перевірити настройки, але вже зараз телефон готовий працювати так само, як і до того, як були втрачені дані.

Ссылка на основную публикацию