Як відкрити суперечка на Joom

Joom – новий Інтернет магазин товарів з Китаю, який за невеликий період набрав більшу базу покупців. Цей сервіс дозволяє купувати товари через мобільний додаток або веб-сайт безпосередньо у китайського виробника. Щоб купити товар за низькою ціною в Китаї, вам потрібно лише авторизуватися за допомогою соціальних мереж і зробити свою першу покупку. Розібратися в сервісі можете навіть дитина. З ростом покупців в мережі з’являється все більше питань з приводу роботи та обслуговування сервісу. Багатьох цікавить, як відрити суперечка в додатку Джума, якщо це необхідно.

Відкриваємо суперечка в магазині Joom

Хто близько знайомий з Aliexpress знає, що в цьому сервісі можна було безпосередньо зв’язатися з продавцем і обговорити різні питання з приводу товару і його якості. Але в Joom ситуація інша. Тут якщо у вас є питання до продавця, ви можете вирішити їх тільки з представником сервісу. Іншими словами, безпосередньо зв’язатися не вийде.

Перш ніж відкрити суперечка, ви повинні знати деякі правила, яких повинні дотримуватися, виходячи з угоди користувача. Щоб відкрити суперечка на Joom має пройти 75 днів з моменту здійснення замовлення. До цього моменту неможливо нічого зробити. Після цього необхідно відвідати сторінку замовлень, вибрати необхідний товар, з яким виникли проблеми і в розділі «Прийшов чи замовлення» вибрати пункт «Немає». Коли представники Інтернет-магазину отримають ваше повідомлення, буде відкритий чат, в якому ви можете обговорити деталі проблеми.

Інтернет-магазин Joom

Рекомендую: Як відстежити посилку з Joom за номером замовлення.

Порівняння двох магазинів Joom і AliExpress

При здійсненні замовлення в Joom деяких функцій AliExpress все ж не вистачає. Так, після оплати товару на Джум невідомо, коли продавець вирішить відправити ваш товар. На Алі ж є спеціальний таймер, який дає час продавцеві на те, щоб відправити посилку. Джума погано зарекомендував себе з боку перекладу сторінок з товаром і це є великим недоліком. AliExpress – це торгова площадка, яка працює досить давно і має величезну базу покупців у всьому світі.

Порівняння двох магазинів Aliexpress і Joom

Joom – це відносно новий сервіс, який надає нові функції а також вигідні пропозиції по деяких видах товарів, але він розвивається і багато недоліків в майбутньому можуть бути усунені. З усіх питань щодо відкриття суперечок ви можете звернутися в чуйну технічну підтримку сервісу. Також по закінченню 75 днів після здійснення замовлення, якщо посилка з товаром не дійшла, ви можете відкрити суперечка в додатку або на сайті Joom.

Ссылка на основную публикацию