Як відкрити приховані папки на Windows (Віндовс) 8

За замовчуванням Windows приховує деякі системні папки і файли, щоб уникнути випадкового втручання користувача. Але дані папки і файли може знадобиться відредагувати в певних цілях, наприклад, для оптимізації роботи системи, очищення від діяльності вірусного і т.д.

Про відображення прихованих елементів Windows

Для відображення прихованих елементів в Windows не потрібно завантажувати і встановлювати будь-яке додаткове ПЗ, так як досить системних функцій. До того ж, використовуючи додатки, які нібито дозволяють побачити приховані елементи системи, ви піддаєте свій комп’ютер ризику заразитися яким-небудь вірусом. У сучасних версіях Windows можна швидко переглянути всі приховані файли і папки.

Спосіб 1: Панель управління

Панель управління є практично у всіх версіях Windows (виключення тільки найстаріші). З її допомогою можна швидко робити настроювання системи, в тому числі і відкривати приховані від користувача елементи.

Скористайтеся цією інструкцією:

  1. запустіть “Панель управління”. Запуск можна здійснити кількома способами, наприклад, викликати спеціальне меню, використовуючи клавіші Win + X. Тут виберіть відповідний пункт.
  2. навпаки «Перегляд» (Знаходиться у верхньому правому кутку вікна) виберіть або «Дрібні значки», або «Великі значки».
  3. Знайдіть елемент “Параметри папок” і провалитеся в нього. Для зручності пошуку можна використовувати спеціальну рядок, що у верхній правій частині.
  4. Тепер перейдіть у вкладку «Вид», що знаходиться в самому верху.
  5. Там же в віконці “Додаткові параметри” знайдіть такий елемент, як «Приховані файли і папки». Тут поставте маркер напроти «Показувати приховані папки, файли і диски».
  6. Натисніть на «Застосувати».

Детальніше:

Як відкрити “Панель управління» в Windows 8

Спосіб 2: Провідник

Можна також зробити певні настройки в самих папках, але при цьому деякі важливі системні елементи все одно виявляться прихованими. Однак даний метод найзручніший і вимагає всього пару кліків для виконання.

Інструкція:

  1. Відкрийте будь-яку папку на комп’ютері, або запустіть «Провідник».
  2. Перейдіть в пункт «Вид», що розташований у верхній частині.
  3. Тепер знайдіть і позначте чекбокс «Приховані елементи».

Як бачите, немає нічого складного в тому, щоб включити відображення прихованих системних файлів і папок в операційній системі Windows. Однак втручаючись в роботу системних компонентів не забувайте створювати точку відновлення, щоб можна було відкотити всі зміни назад.

Ссылка на основную публикацию