Як відкрити Панель управління в Windows10

Панель управління є домом для всіх ваших улюблених системних процесів і налаштувань Windows 10. У той час як процес відкриття панелі керування в Windows 10 відрізняється від попередніх версій OC, ви все ще можете зробити це кількома різними і швидкими способами.

Як відкрити класичну Панель управління в Windows 10

Використовуючи вбудований пошук

Користувачі Windows 10 можуть відкрити панель управління в Windows 10, просто ввівши в рядок пошуку на панелі завдань Панель управління. Якщо цього немає, натисніть кнопку Пуск і почніть друкувати. Виберіть результат зіставлення.

Використовуйте діалогове вікно Виконати

Натисніть Win + R для виклику Діалогового вікна. Введіть control і натисніть Enter або кнопку ОК

У Провіднику списку адресного рядка

Відкрийте провідник і натисніть на міні-стрілку поруч зі значком. Виберіть Панель управління зі списку.

Використовуйте меню Пуск

Натисніть на значок Windows в нижній лівій частині екрана. Перейдіть до списку додатків. Розкрийте папку Службові – Windows. Виберіть Панель Управління.

 

Панель Управління Windows 10 | параметри Windows

Серйозне промислове обладнання обов’язково оснащується панеллю керування, за допомогою якої контролюються всі виконувані з його допомогою завдання. У разі багатофункціонального програмного забезпечення, до якого відноситься і Windows 10, без спеціальних інструментів настройки комп’ютера вам просто не обійтися. Мабуть, припускаючи її особливу важливість для користувачів, розробники Майкрасофт оснастили двома повнофункціональними інструментами настройки Windows 10.

Параметри Windows 10 вперше представлене в Windows 8 / 8.1, містить величезну кількість налаштувань, що регулюють поведінку комп’ютера і зовнішній вигляд інтерфейсу операційної системи. У Windows 10 кількість налаштувань значно збільшилася, а функціональні можливості програми розширилися до рівня, достатнього для персоналізації операційної системи будь-яким користувачем.

Панель управління дісталася Windows 10 як спадщина від попередніх версій операційної системи, але це не робить її менш використовуваною, ніж додаток Параметри. Варто зауважити, що налаштування Панелі управління задіюються тільки досвідченими користувачами і переважно у випадках відсутності їх аналогів в додатку Параметри.

Розташовані в двох абсолютно різних місцях, обидві програми настройки windows 10 прекрасно доповнюють один одного. Ви часто будете стикатися з ситуацією, коли клацання на одній з налаштувань, присутніх в додатку Параметри, призводить до переходу до папки Панель управління. Подібним чином настройка деяких параметрів в папці Панель управління вимагає обов’язкового використання інструментів програми Параметри.

Ссылка на основную публикацию