Як відкрити Панель управління в Windows (Віндовс) 8

“Панель управління” дозволяє швидко отримати доступ практично до всіх налаштувань операційної системи і деяким налаштувань підключених пристроїв. Однак спочатку знайти цю «Панель» буває проблематично, так як вона не винесена куди-небудь на видиме місце.

Процес пошуку «Панелі управління» в Windows 8

Насправді існує безліч способів, що дозволяють швидко знайти “Панель управління”. В цілому ці способи не відрізняються будь-якої складності, тому її зможе знайти будь-який комп’ютерний «чайник».

Спосіб 1: Системний пошук

У Windows 8 за аналогією з 10-кою є пошук усередині системи, проте знайти його трохи складніше. Для його виклику потрібно висунути бічну панель, яка висувається комбінацією клавіш Win + Q.

У пошуковому рядку введіть “Панель управління” і перейдіть на першу результату.

Спосіб 2: Спеціальне меню

При натисканні правою кнопкою миші по іконці меню «Пуск» або використання комбінації клавіш Win + X. У цьому меню виберіть пункт “Панель управління”. Також тут можна відкрити інші важливі програми, наприклад, «Командний рядок».

Читайте також:

Як відкрити «Командний рядок в Windows 8»

Як відкрити «Командний рядок в Windows 10»

Спосіб 3: Параметри

Бічне меню з параметрами системи в Windows 8 можна відкрити за допомогою комбінації клавіш Win + I. В даному меню знову ж потрібно вибрати пункт “Панель управління”.

Спосіб 4: З «Провідника»

За замовчуванням на «Робочому столі» розташований ярлик «Панелі управління», проте під час звичайної роботи на «Робочому столі» він ховається. Щоб його побачити, викличте «Провідник» Windows. Його можна викликати, перейшовши в будь-яку папку. У лівому меню «Провідника» знайдіть пункт “Робочий стіл” і натисніть по ньому. Після цього в «Провіднику» будуть показані всі файли, розташовані на вашому «Робочому столі», в тому числі і ярлик «Панелі управління».

Спосіб 5: Список додатків

Для переходу до списку плиткових додатків натисніть на іконку «Пуска». далі шукайте “Панель управління” в розділі «Службові – Windows». Щоб спростити пошук по додатках можна скористатися спеціальним рядком, розташованої у верхньому правому куті.

Спосіб 6: «Виконати»

Діалогове вікно «Виконати» дозволяє відкрити практично всі стандартні програми і компоненти в Windows за допомогою спеціальних команд. У випадку з «Панеллю керування» це теж актуально.

Відкрийте рядок «Виконати» за допомогою комбінації клавіш Win + R і введіть в неї «Control panel». натисніть Enter.

У статті були розглянуті шість основних способів, які діють завжди, проте бажано знати кілька спосіб відкриття «Панелі управління», так як іноді операційна система може давати збої, що може перешкодити використовувати той спосіб, яким ви користувалися раніше.

Ссылка на основную публикацию