Як відкрити формат cdr?

Досвідчені веб-дизайнери часто стикаються з подібними розширеннями і володіють навичками взаємодії з ними. Однак новачки не знають, як відкрити формат cdr, тому в цій статті будуть приведена технічна інформацію і способи роботи з подібними файлами.

Опис даних з подібним розширенням

Що за формат? Розширення cdr є векторним малюнком або зображенням, яке зроблено за допомогою програми CorelDraw. Цей формат спеціально був створений компанією, щоб застосовувати його у власному програмному забезпеченні. Розширення може мати, як векторне, так і растрових зображень.

Формат cdr не підтримуються багатьма стандартними ПО для перегляду і редагування графічних зображень. Однак об’єкт можна експортувати за допомогою програми, в якій він створюється, в популярні формати для обробки в редакторах.

Як відкрити на комп’ютері?

З огляду на, що формат був створений компанією Corel, відкрити його можна за допомогою продуктів від цієї ж компанії. Найбільш популярним способом перегляду і редагування файлів cdr є CorelDraw, тому що саме в цьому забезпеченні був створений об’єкт і з його роботою не виникне проблем.

В фотошопі відкрити дані з подібним форматом не вдасться, для цього можна скористатися іншою програмою від цієї ж компанії – Adobe Illustrator.

Наша стаття покаже вам, як правильно працювати з даними webp – 

Якщо ви не знаєте, як відкривати файли dat, то наша інструкція все вам покаже.

CorelDraw

Незважаючи на те, що ліцензований продукт коштує пристойних грошей, він надає широкий ряд інструментів для редагування файлів cdr. З його допомогою можна створити, як логотип, так і цілу брошуру. При цьому він не поступається за функціональність фотошопу.

Щоб відкрити формат cdr в “кореле”, необхідно придбати програму або завантажити безкоштовну пробну версію. Далі, після відкриття програмного забезпечення, слід натиснути лівою кнопкою миші на кнопку «файл», після чого натиснути на варіант «відкрити». Користувач переходить в область пам’яті з необхідним файлом, вибирає його і підтверджує запуск за допомогою кнопки «відкрити».

Тепер об’єкт повністю готовий до роботи. Його можна, як переглядати, так і редагувати.

Inkscape

Програма є абсолютно безкоштовною і пропонує відкрити формат cdr без особливих проблем. Багатьом забезпечення може здатися зручним і простим, що створює думку про слабку функціональності. Однак воно не поступається попередній програмі і дозволяє, як переглядати, так і редагувати об’єкти.

Для відкриття необхідно скористатися стандартною процедурою. Спочатку користувач натискає на кнопку «файл», зі списку запропонованих варіантів роботи з програмою вибирає «відкрити». Вибравши область пам’яті, він вибирає необхідні дані і завершує запуск за допомогою кнопки «відкрити».

OpenOffice Draw

Ця програма також випускається компанією Corel і дозволяє відкрити формат cdr на комп’ютері. Вона входить в стандартний пакет OpenOffice і є абсолютно безкоштовною. З її допомогою можна створювати презентації, діаграми та інші графічні об’єкти, які необхідні для офісної роботи.

Користувач може працювати, як на російській, так і на англійській інтерфейсі. Класичний метод запуску файлу cdr, який представлений в попередніх способах, працює і тут.

DrawPlus Starter Edition

Програма є професійним інструментом, який застосовується в художній роботі, для створення графіки та анімації. Вона також є продукцією компанії Corel і дозволяє працювати з форматом cdr. У ній є широкий ряд графічних інструментів для обробки і створення об’єктів, тому робота програмного забезпечення задовольнить всі потреби взаємодії з необхідним файлом.

Щоб відкрити його, необхідно натиснути на вкладку «файл», вибрати із запропонованого списку варіант «відкрити». Далі користувач переміщається в ту область пам’яті, де розміщені дані, вибирає його і підтверджує запуск, натиснувши на кнопку «відкрити».

Як відкрити онлайн?

Щоб оптимально працювати з файлом, не використовуючи продукцію компанії Corel, необхідно здійснити конвертацію даних (зміни формату). Зробити це можна за допомогою онлайн сервісів. Найбільш популярним і безкоштовним ресурсом, який може допомогти в цьому, є Zamzar.

Щоб здійснити конвертацію, необхідно вибрати в області пам’яті необхідний формат, вказати розширення, в яке необхідно конвертувати (JPEG, наприклад), ввести адресу електронної пошти та підтвердити операцію за допомогою кнопки «конвертувати».

Якщо ви хочете зібрати недорогий ПК для офісних завдань, то наша стаття вам допоможе – 

Трохи грошей, але хочеться пограти в ігри? Тоді читайте наші поради по збірці недорого ігрового комп’ютера.

на Андроїд

Щоб відкрити файл cdr на Андроїд, необхідно скористатися кількома стандартними додатками, які можна скачати в Google Play – CorelDraw і TeamViewer. Вони дозволяють переглядати і редагувати необхідні дані. Запуск здійснюється за допомогою звичайного провідника в OS і не займе більше 1 хвилини.

Ссылка на основную публикацию