Як відключити захисник Windows 10 назавжди і повністю, чи можна видалити defender

Захисник Windows – встановлене програмне засіб, яке з’явилося вперше ще в версії Vista. Згодом розробники Майкрософт допрацювали його, поліпшили і зробили своєрідним аналогом традиційного антивірусу, який, як кажуть деякі користувачі, непогано справляється з основними завданнями щодо забезпечення безпеки.

 

Відключення захисника Windows 10

Якщо раніше захисник виндовс міг працювати протягом усього часу, навіть разом з встановленим антивірусним програмним забезпеченням, то останні його версії були значно доопрацьовані. При інсталяції антивірусів він автоматично відключається. На жаль, це відбувається далеко не завжди, тому доводиться вимикати його своїми руками.

Попередньо, необхідно сказати про те, що ікона, за допомогою якої користувач може увійти в налаштування управління захисником Windows 10 розташовується на панелі завдання (в правому нижньому кутку екрану). У певних випадках вона може бути відсутнім, наприклад, якщо раніше її відображення було відключено, тоді всі операції необхідно проводити через меню параметрів.
Розглянемо всі можливі варіанти деактивації захисника Windows 10.

Після того, як користувачі операційної системи Windows 10 отримали поліпшення для ОС Creators Update, процес деактивації захисника розробники змінили. Зараз це можливо виконати за допомогою:

 1. Зміни опцій самої утиліти.
 2. Редагування групової політики.
 3. Редагування інформації в реєстрі.

Вимкнення за допомогою зміни параметрів

Для отримання результату, користувачеві досить скористатися графічним інтерфейсом захисника Windows 10. Вдаючись до даного варіанту вирішення проблеми пам’ятайте, що утиліта буде виключена лише на певну кількість часу, а потім заново включиться.
Спочатку увійдіть в меню роботи з програмою захисту. Це можна виконати через панель задач, клікнувши по ярлику захисника виндовс 10. Якщо його з якоїсь причини немає, увійдіть в параметри операційної системи, увійдіть в підкаталог «Оновлення та Безпека». Тут ви помітите заповітний «Захисник Windows» і відкрийте його за допомогою відповідної кнопки.

В відобразиться вікні запустіть вкладку зліва з картинкою щита. Переходьте в розділ «Параметри захисту від вірусів і інших погроз».

Вам залишається змінити положення перемикачів і вимкнути обидві наявних опції: захист в реальному часі і хмарну.
Таким чином можна деактивувати захисника Windows 10 на деяку кількість часу, по закінченню якого, використовувана операційна система самостійно запустить його. Повністю вимкнути програму можна одним з таких способів.
Заздалегідь потрібно підкреслити, що зазначені далі варіанти вирішення проблеми деактивує вбудований захисник в операційній системі Windows 10 назавжди. Щоб знову повернути його, доведеться вдатися до аналогічних дій, в змінених категоріях зробити відкат до колишніх значень або видалити папки.

Зміна локальної групової політики

Даний варіант актуальний і буде працювати тільки на варіаціях операційної системи, типу: Професійна і Enterprise. Дозволяє абсолютно і повністю зупинити Windows Defender.

В першу чергу користувачеві потрібно здійснити дзвінок опцію «Відкрити», що робиться за допомогою натискання комбінації клавіш Win + R. В поле вказуйте команду gpedit.msc.

З’явиться вікно, в якому користувач на свій розсуд може змінювати різні параметри. Намагатися вносити зміни самостійно – не рекомендується. Деякі коригування можуть призвести в подальшому до появи збоїв і помилок. Тому виконуйте всі вказівки в точності з інструкціями.

Відкривайте каталог «Конфігурація комп’ютера». Тут вам буде потрібно відшукати папку «Адміністративні шаблони» і перейти в неї. Далі буде доступний розділ «Компоненти Windows» і «Антивірусна програма Захисник Windows». Цей каталог зберігає в собі функції, що дозволяють виконувати певні маніпуляції з вбудованим в операційну систему захисником. У списку знайдіть параметр, який відповідає за вимкнення антивірусної програми захисник і два рази натисніть на нього.

З’явиться спеціальне меню налаштувань опції, в якому користувачеві потрібно переставити значення з «Включено» на «Відключено». Відключенню підлягають і деякі інші параметри, зокрема:

 1. Служба, що відповідає за захист персонального комп’ютера від вірусів.
 2. Перейдіть у вкладку «Захист в режимі реального часу» і деактивуйте її роботу.
 3. Не забудьте про опцію, що відповідає за перевірку всіх файлів, що завантажуються і вкладень, яку також необхідно вимкнути.

Таким чином будь-який користувач при використанні встановленої операційної системи Windows 10 Професійна або Корпоративна, може відключити вбудовані засоби захисту від шкідливого програмного забезпечення.

Можливості редактора реєстру

Всі описані вище дані можна змінювати, використовуючи для вирішення подібних завдань редактор реєстру. Даний варіант найбільш актуальний для решти варіацій операційної системи Windows 10 і дозволяє видалити захисник.

Скористайтеся комбінацією кнопок Win + R і вказуйте команду regedit.

Після активується редактор реєстру, в якому нам і потрібно виконувати маніпуляції з деактивації захисника Windows. Повний шлях, який потрібно користувачеві: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ WindowsDefender. У порожньому розділі для виконання операції створення викликайте контекстне меню. Створюйте параметр типу DWORD32 біта. Він вказується незалежно від використовуваною операційною системою і персональним комп’ютером розрядності, тобто навіть в тому випадку, якщо вами використовується 64-бітна система. Як найменування параметра використовуйте DisableAntiSpyware.

Вам залишається змінити величину зазначеного параметра на 1. Також, в обов’язковому порядку потрібно додати опції з іменами AllowFastServiceStartup і ServiceKeepAlive. Величини можна не зраджувати, так як вони стандартно задаються системою, рівні 0, а в нашій ситуації так і потрібно.

Наступний крок – робота з підкаталогом Windows Defender. Тут необхідно вибрати або самостійно створити файл типу Real-Time Protection і додати опції DisableIOAVProtection і DisableRealtimeMonitoring. У обох опцій вказуйте в якості величини параметра 1.

Останнє, що залишається зробити – створити в тому ж розділі підкаталог з ім’ям Spynet. Всі створювані далі параметри повинні мати тип DWORD32. Створюйте файли з іменами:

 1. DisableBlockAtFirstSeen – значення 1.
 2. LocalSettingOverrideSpynetReporting – 0.
 3. SubmitSamplesConsent – 2.

Ці маніпуляції дозволяють повністю відключити перевірку завантажених файлів з невідомих джерел в хмарному сховищі, а також розблокують доступ до цих утилітам. Пам’ятайте, що всі маніпуляції ви виконуєте на власний страх і ризик. Вони можуть нашкодити безпеки персонального комп’ютера, а особисті дані можуть бути скомпрометовані зловмисниками, особливо в тих випадках, якщо у вас немає встановленого антивірусного програмного забезпечення.

Після внесення зазначених вище змін можете спокійно відключати редактор. Бажано деактивувати захисник Windows ще з параметрів автозавантаження, що можна зробити за допомогою «Диспетчера завдань».
Увійдіть в нього, скориставшись панеллю задач або комбінацією кнопок на клавіатурі Ctrl + Alt + Del. Перейдіть у підкаталог «Автозавантаження» і знайдіть захисник. Виділяйте його і натисніть кнопку відключення.

Використання додаткового ПЗ

Якщо ви не хочете витрачати надто багато часу на зміну і додавання різноманітних параметрів, і при необхідності хочете так само швидко включити захисник Windows 10, можете використовувати спеціальне програмне забезпечення.

Більшість утиліт поширюються абсолютно безкоштовно і знайти їх не складе труднощів в мережі. Розглянемо на прикладі використання програми Win Updates Disabler. Вона досить проста, має інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і підтримує російську мову.
Встановіть її на персональний комп’ютер. При запуску вікна ви відразу ж побачите всі можливі функції. Для відключення певних параметрів переходите у вкладку «Відключення», а для активації, відповідно, «Включити».

Використовуючи дане програмне забезпечення можна відключити не тільки захисник Windows 10, але і прибрати регулярні оновлення, видалити брандмауер, а також повністю центр безпеки.

Використання командного рядка або PowerShell

Додатковий варіант відключити встановлений в кожну версію операційної системи Windows 10 захисник – вдатися до використання вбудованих засобів, наприклад, PowerShell. Слід зазначити, що так само, як при роботі з параметрами, подібний спосіб буде працювати лише певну кількість часу. Потім, програма безпеки знову активується.
Запускайте командний рядок або PowerShell з правами адміністратора. В іншому випадку вам не вдасться внести ніяких змін і все залишиться як і раніше.

Залишається вказати лише команду для вимкнення засоби захисту: Set-MpPreference -DisableRealtimeMonitoring $ true.
Після введення цього спеціального коду, захист буде деактивовано.

При вході з’являється помилка «Додаток відключено»

Часто користувачі, намагаючись внести певні зміни в роботу стандартного захисника операційної системи виндовс 10 спостерігають помилку типу: «Додаток відключено». Якщо ви зіткнулися з цією ж проблемою, значить:

 1. Ви використовуєте відмінний від стандартного захисника виндовс антивірус. Саме тому вам блокується доступ до стандартного засобу захисту, і він за замовчуванням є відключеним.
 2. Ви самостійно виконали відключення. Відповідно, необхідно провести аналогічні дії того, як ви його вимикали, щоб заново активувати.

Ссылка на основную публикацию