Як відключити Xbox DVR в Windows 10

Дехто вважає, що деякі опції Xbox знижують продуктивність 3D додатків. В першу чергу ігор. Падає швидкість промальовування віртуального світу (FPS). Невідомо, звідки така думка, мабуть, проводилися тести. Але це не важливо, тому що наше завдання пояснити, як відключити Xbox DVR в Windows 10, а не вникати в усі тонкощі.

DVR з англійської буквально означає цифровий відео рекордер. Додаток дозволяє вести запис будь-яких ігор, що використовують тривимірну графіку. І виходить непогано. Будь-яка гра за допомогою game DVR в Windows 10 записується на ура.

Про насущне

Почнемо з самого головного. Де розташований відеореєстратор в системі, і як проводиться відключення. Для виробництва налаштувань потрібно увійти в систему. Майкрософт запропонує що-небудь на вибір, якщо раніше в системі були введені дані облікового запису компанії. Дехто примудряється для входу в систему використовувати навіть поштові скриньки Гугл. Якийсь час додаток буде думати над введеними даними.

Потім з’явиться стандартне вікно, але нам все це не потрібно. Швидше рухаємося вниз вздовж значків на лівій стороні панелі, поки не знайдемо «шестірню» Налаштування. Сюди-то і слід заглянути.

  1. Вибираємо закладку DVR для ігор.
  2. Клацаємо кнопку в положення Викл.
  3. Справу зроблено, перезапуск системи не потрібно.

Відключення через реєстр

Є пара ключів в системі, яка заправляє Xbox DVR в Windows 10. Запускаємо regedit через Виконати (Win + R).

Тиснемо Enter і починаємо шукати такі входження:

  1. HKEY_CURRENT_USER \ System \ GameConfigStore \ GameDVR_Enabled. Ставимо значення 0.
  2. Другий ключ типу DWORD і рівний нулю не існує, отже, потрібно його створити. HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ GameDVR \ AllowGameDVR.

Знаходимо розділ Windows, натискаємо правою кнопкою, щоб створити нову папку.

Вибираємо ім’я і задамо змінну типу DWORD.

За замовчуванням, значення вже дорівнює нулю, тому залишилося тільки перезавантажити комп’ютер.

На цьому можна було б завершити, але ми вважаємо за краще ще поговорити. Кому не цікаво, можуть вийти.

Ігрові приставки

Майкрософт трохи запізнилися з випуском своїх ігрових приставок, тому Xbox трохи відомі. Велика частина громадян вважає, що це додаток. Насправді Біллі Гейтс задумав щось на зразок соціальної мережі, але тільки платною, а в обмін запропонував кілька фішок, які повинні заманити клієнта (переважно дітей):

  • Спілкування в тому числі через інтегрований скайп.
  • Система «досягнень», щоб можна було похвалитися один перед одним. Погодьтеся, коли знайомишся в грі, важливе значення має левел.
  • Єдина база рекордів.
  • Магазин з можливістю проби різних ігор.
  • Рубка по мережі загальною кількістю до 128 осіб.

Є ще безліч опцій, але нам зараз не до того їх розглядати. Суть в тому, що Майкрософт використовують свою широку популярність в світі для просування власних технологій. І цим цілям служить, в тому числі, Xbox. Це зовсім не назву програми. Це перша приставка початку XXI століття. Оригінальна її назва – DirectXBox. Але коли почали продавати, виявилося, що розходиться погано товар з настільки складною назвою. Тоді провели голосування і з 20 варіантів вибрали Xbox.

На сьогоднішній день приставка переживає вже третє покоління, зазначене здебільшого приростом продуктивності. Так наприклад, уже друга Xbox 360 була апаратно сумісна з першим поколінням. Диски з іграми запускалися через емулятор. Як і будь-яка соціальна мережа Майкрософт напевно страждає від пранкери. Сьогодні справжня криза з цим, що можна легко простежити на нашій ВК.

Отже, додаток, з яким ми боремося покликане якось внести в соціальне середовище нові особистості. Тих, хто не купив собі приставку, але володіє операційною системою від Біллі Гейтса. Напевно суть задумки в залученні гравців. Передплату можна на соціальну мережу Live Xbox можна купити на офіційному сайті компанії. Ціна прогресивно зменшується зі збільшенням набутого терміну.

Як і в будь-який соцмережі, тут можна налаштувати свій аккаунт. Нам дісталося зображення якогось їжачка.

Ссылка на основную публикацию