Як відключити вбудовані покупки на айфоне, ввести обмеження

Завдяки системі вбудованих покупок користувач має можливість придбати додатковий контент в додатках. Однак якщо є ймовірність, що витрати можуть виявитися занадто великими, необхідно розібратися, як відключити вбудовані покупки на айФоні або хоча б правильно їх налаштувати.

установка заборони

Купуючи нову екіпіровку для персонажа в грі або підписуючись на отримання платного контенту в додатку, ви віддаєте собі звіт в тому, скільки готові витратити гроші. Але якщо дати телефон дитині, можна залишитися з порожньою картою, прив’язаною до Apple ID. Щоб цього не сталося, досить встановити обмеження на активність, що вимагає фінансових витрат:

  1. Відкрийте системне додаток «Налаштування», перейдіть в розділ «Основні».
  2. Натисніть на пункт «Обмеження». 
  3. Вкажіть пароль. Рекомендується не використовувати той же ключ, який стоїть на Apple ID або розблокування пристрою. Придумайте новий код конкретно під установку обмежень на внутрішньоігрові придбання.
  4. Перемістіть повзунок «Вбудовані покупки» в положення «Викл.».
  5. Якщо ви хочете повністю заборонити будь-які покупки на телефоні, відключіть також пункти «Установка програм», «iTunes» і «iBooks».

Якщо раніше вже встановлено код-пароль, але ви його забули, то єдиним способом скинути ключ буде стирання даних з телефону з подальшим відновлення iPhone як нового пристрою. При відновленні смартфона з резервної копії пароль не видаляється.

Обмеження на MacOS і Apple TV

Як повністю відключити вбудовані покупки на айФоні ми розібралися, тепер потрібно встановити обмеження на інші пристрої з середовища Apple – комп’ютер і приставку. Якщо вони у вас є, це потрібно зробити обов’язково, інакше немає ніякого сенсу в обмежування витрат на телефоні.

На Mac OS:

  1. Відкрийте Системні налаштування і зайдіть в «App Store».
  2. Встановіть значення «Запитувати завжди» для пункту «Покупки». В поле «Безкоштовні завантаження» можна залишити значення «Зберегти пароль».

Якщо ви хочете, щоб в iTunes теж не було можливості витрачати гроші на ігри, додатки і контент, відкрийте настройки програми і в розділі «Обмеження» поставте галочку напроти пункту «iTunes». Для відключення можливості придбання продуктів в iBooks Store відкрийте розділ «Батьківський контроль» в Системних настройках і на вкладці «Магазини» відзначте пункти «iTunes», «iTunes U» і «iBooks».

Якщо є ще й додадуть Apple TV, то її рекомендується налаштувати наступним чином:

  1. Відкрийте основні настройки і зайдіть в «Обмеження».
  2. Створіть пін-код з 4 символів.
  3. Виберіть режим для iTunes Store і tvSO App Store.

Покупки можна зовсім заблокувати, або встановити для них постійний запит пароля. Якщо цей захід здається недостатньою, можна додатково зайти в параметри облікових записів і включити запит пароля для iTunes і App Store. Після установки такої конфігурації придбати контент без вашого відома буде неможливо.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию