Як відключити UAC (контроль записів) в Windows 10

Завдяки технології UAC ви зможете обмежити доступ утиліт до ОС. Виконувати будь-які функції програми зможуть тільки після дозволу адміністратора. Якщо при роботі будь-якого інструменту вашим системних файлів або налаштувань загрожує зміна, то ви негайно будете попереджені про це. До тих пір, поки UAC не запуститься утиліту на правах адміністратора, вона не зможе зробити ніяких змін. Це необхідно для забезпечення безпеки системи від сторонніх впливів.

вимкнення UAC

У тому випадку, якщо ви тільки поставили свою операційну систему, то програма UAC виявиться автоматично включеною. Служба захисту користувачів буде постійно вимагати підтвердження всіх скоєних дій, якщо вони здатні якось впливати на ОС. Відключити часто з’являються попередження можна декількома способами. Далі більш детально будуть розглядатися всі варіанти.

Спосіб 1: за допомогою «панелі управління»

Даний спосіб відключення UAC допоможе вам повністю позбутися від постійних попереджень. Для цього виконайте такі дії:

  1. Натисніть ПКМ на «Пуск» і виберіть зі списку рядок “Панель управління”.
  2. У запропонованому переліку пунктів натисніть на варіант “Облікові записи користувачів”.
  3. тепер клацніть «Змінити параметри контролю облікових записів». Зверніть увагу, для того щоб здійснити цю операцію вам будуть потрібні права адміністратора.
  4. Для того щоб вибрати варіант «Ніколи не повідомляти», піктограму в самий низ. Натисніть кнопку «Ок», і не забудьте про права адміністратора.

Читайте також: Як змінити обліковий запис в Windows (Віндовс) 10 Як обійти пароль адміністратора Windows 10 – інструкція Windows 7: як відключити гібернацію? Як відключити SmartScreen в Windows (Віндовс) 10: інструкція

Ви можете зайти в редактор UAC набагато простіше. Для цього затисніть одночасно кнопки Win + R. Перед вами з’явиться вікно «Виконати». Введіть в порожній рядку таке значення: UserAccountControlSettings, і підтвердіть свої дії, натиснувши на «Ок».

Спосіб 2: за допомогою редактора реєстру

Якщо ви вирішили скористатися другим методом, то доведеться внести правки в редактор реєстру. Для цього виконайте наступні кроки:

  1. затисніть кнопки Win + R, щоб відкрити вікно «Виконати». У порожній рядку введіть значення regedit.exe і натисніть «Ок». Перед вами відкриється «Редактор реєстру».
  2. Зайдіть в розділ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System.
  3. Натисніть два рази на запис «EnableLUA» і встановіть значення 1. Тепер клацніть на «PromptOnSecureDesktop» і вкажіть цифру 0. Останній запис, яку необхідно змінити – «ConsentPromptBehaviorAdmin», тут значення має дорівнювати 0.

Якщо ви вирішили вимкнути UAC, але потім передумали, в будь-який момент можна все повернути в первинний стан. Дана програма може принести і негативний результат. Відповідно, якщо вам не особливо заважають спливаючі попередження, то краще не відключати контроль облікових записів.

Ссылка на основную публикацию