Як відключити службу автоматичного оновлення Windows 7/8/10

Причин, за якими користувач операційної системи може відмовитися від оновлень, може виступити кілька факторів. ПінгвіТех, ближче до справи,?!

Так постійно завантажуються в тлі файли з серверів Windows Update можуть істотно «забити» канал Інтернет-з’єднання, відбившись на швидкості скачування свіжої серії вашого улюбленого серіалу (PingviTech проти піратства!). А кого з читачів не виводила з себе напис в стилі «Не вимикайте комп’ютер. Йде установка оновлень », що не дає завершити роботу і відправитися спати?

До слова, автор даної статті побував в ситуації, коли установка критичних «обнов» буквально змусила його їхати з відкритим ноутбуком в руках в громадському транспорті.

Варто відзначити, що часом, отримавши чергову порцію файлів з вузла Windows Update, системі в силу певних обставин не вдається коректно встановити їх, що призводить до збоїв, а в деяких випадках – до необхідності перевстановлення ОС.

Користувачі «піратської» версії системи від Microsoft (найчастіше встановленої на домашніх комп’ютерах) зацікавлені в виключенні оновлень як ніхто інший: в процесі установки завантажених файлів може «злетіти» активація.

Як бачите, аргументів на користь відмови від Update досить багато (зізнаємося, ми згадали лише частину). Нижче ми розповімо як повністю, раз і назавжди, практично примусово відключити оновлення вашої ОС.

Як відключити оновлення Windows

Ми не будемо «вантажити» вас термінологією і розповідати про всі можливі способи відключення перевірки наявності та самих оновлень, які потребують запуску командного рядка або внесення змін через реєстр, наприклад.

Ми опишемо метод, який можна застосувати в усіх актуальних версіях (починаючи з 7/8 і закінчуючи Windows 10) і редакціях (будь то Home, Pro або навіть Максимальна) операційної системи виробництва Microsoft.

Отже, для того, щоб відключити всі оновлення Windows, в першу чергу нам необхідно відкрити вікно «Служби». Для цього відкрийте меню «Пуск» і почніть вводити слово «Служби» в рядку пошуку. Клацніть лівою кнопкою миші по з’явився ярлику.

Також для швидкого доступу до служб можна скористатися функцією «Виконати», написавши в рядку утиліти команду services.msc і натиснувши «ОК».

У вікні, ви побачите список все служб (сервісів), які працюють у вашій системі. Серед них: мережеві служби (наприклад, DNS, DHCP), сервер друку, служби встановлених програм і інші. В рамках цього тексту нас цікавить служба під назвою «Центр оновлення Windows». Пошукайте її внизу списку.

Клацніть по рядку правою кнопкою миші і відкрийте «Властивості», вибравши відповідний пункт меню. У вікні, в графі «Тип запуску» натисніть на стрілочку (1) і в випадаючому меню виберіть пункт «Відключено» (2) і збережіть зміни, натиснувши «ОК» (3).

На цьому все! Ви успішно впоралися із завданням і відключили засобу оновлення. Більш Windows Update вас не потривожить.

При бажанні або гострої необхідності завантаження оновлень можна знову включити, вибравши потрібну настройку.

Будь ласка, розкажіть про нашу статті своїм друзям в соціальних мережах. Дякуємо!

Ссылка на основную публикацию