Як відключити режим сумісності в Windows

Користувачі персонального комп’ютера, які мають операційні системи 7, 8, 8.1 або 10 можуть в процесі експлуатації побачити такого типу повідомлення на моніторі: «Програма запущена в режимі сумісності». Багато, особливо недосвідчені, в подиві, що це таке, і як запустити в режимі сумісності з Windows 7.

Далі слід насторожує інформація, яка свідчить, настройки сумісності необхідно відключити, так як вони можуть привести роботу комп’ютера до небажаних наслідків. Після цього слід уточнююча інформація: «Проте, запустити додаток?».

Що таке режим сумісності в Windows 10

Комп’ютерна техніка – це комплексний набір, за допомогою яких ми граємо, запускаємо “важкі” додатки і здійснюємо ряд дій, призначені для комфортного використання ПК. Режим сумісності – це коректна адаптація роботи комп’ютера, якщо ви змінювали операційну систему з яких-небудь причин.

Для наочного прикладу розглянемо випадок, коли ви шанувальник однієї з ігор в Інтернеті, раніше на вашому ПК був встановлений Віндовс 7, через деякий час ви вирішили вдосконалити комп’ютер і встановили Windows 10. Ваша гра починає вередувати, не виконує ваші дії. Залишається зрозуміти причину і виконати рішення задачі, як включити режим сумісності в Windows 10.

У деяких випадках, режим сумісності не потрібен для комп’ютера і тоді потрібно його відключити. Важливо пам’ятати, що автоматична настройка запуску допускається в декількох варіантах:

 • Здійснено повне припинення служби.
 • Необхідно здійснити перевірку тільки для одного варіанта програми на ПК.
 • Допускається запуск через “Редактор групової політики ПК”.

Якщо у вас немає необхідності використовувати хоча б один варіант, то ви можете сміливо відключити режим сумісності.

Як зупинити режим сумісності в Windows 7

Щоб вам не заважала робота цієї служби на ПК, досить раз і назавжди зробити комплексну роботу, яка проведе роботу на відповідність сумісності. Якщо ви відключаєте службу “Помічника”, то в будь-який момент можете знову запустити програму в дію у разі виникнення необхідності.

Для того, щоб дізнатися як відключити режим сумісності в Windows 7, необхідно використовувати інструмент програми «Виконати». Для цього можна застосовувати комбінацію розташування Win + R і вводимо необхідну команду services.msc.

Після того, як ми натиснемо кнопку «ОК», потрібно в списку, що випадає знайти «Службу помічника по сумісності програм». Вибираємо цю опцію і правою кнопкою по мишці клацаємо на дану опцію. В даному випадку можливий розвиток одного з двох варіантів.

 • Тимчасово зупиняємо роботу програми. Цей тип умови здійснює відключення тільки до того, як ви перезапустіть комп’ютер. Після цього можна буде “Помічник” знову активувати. Використовуйте кнопку «Зупинити» для робочого процесу зупинки сумісності.
 • Відключаємо повністю програму, до режиму запитання. В цьому випадку, тільки за рішенням користувача ПК можна знову запустити в роботу режим сумісності і тоді для вас не буде проблемою, як включити режим сумісності на Windows 7. Персональний “Помічник” може допомогти вам в цій ситуації. Управління буде здійснюватися тільки вручну. Заходимо в сервіс «Властивості», натискаємо на вкладку «Загальне», після цього знаходимо рядок «Тип запуску», після чого підтверджуємо дію «Відключити».

Не забуваємо підтверджувати всі дії кнопками «Зберегти» або «Змінити».

Режим сумісності в Windows 8 для виключення однієї програми

Щоб виконати дію для однієї програми на вашому ПК, не потрібно використовувати включення \ виключення режиму сумісності для всіх задіяних програм. Тепер залишається вирішити проблему як відключити режим сумісності в Windows 10 для однієї програми.

 • За допомогою правої кнопки мишки натискаємо по потрібного типу ярлика і активуємо позицію «Властивості».
 • Переходимо до відповідного розділу «сумісність» і знімаємо галочку.
 • Після цього підтверджуємо дії «ОК» і виходимо з програми.

Зняття через групову політику

На вашому персональному комп’ютері можна вирішити питання як вимкнути режим сумісності на Windows 7 за допомогою виконання однієї команди програми типу gpedit.msc. Всі дії здійснюємо з раніше відпрацьованою схемою включення «Виконати» (або Win + R). Після того, як користувач підтвердить свою дію кнопкою «ОК», перед ним постане спливаюче вікно, на якому буде відображена інформація «Редактор локальної групової політики».

У цьому ж розділі шукаємо «Адміністративні шаблони», відкриваємо випадає опцію «Компоненти Windows» і натискаємо в наступній послідовності за назвами:

 • Опція «Сумісність додатка»;
 • Функціонал «відключення помічника»;
 • Значок «Відключено».

Обов’язково в кінці процесу зберігаємо і підтверджуємо всі моменти зміни налаштувань.

Ссылка на основную публикацию