Як відключити рекламу в торрент – torrent

Utorrent є відмінною програмою для скачування торрентів. І як ви помітили в ній, підтримується показ реклами. Проте, не всім людям це подобається, тому багато хто шукає інформацію, як відключити рекламу в торрент. Складного нічого немає, просто дотримуйтесь інструкції, в якій я покажу вам як позбутися від оголошень в торрент. Для цього не потрібно спеціального програмного забезпечення, все відключається в налаштуваннях клієнта torrent.

Важливо: Щоб прибрати рекламу з торрента вам необхідно змінити деякі настройки, тому якщо ви зробите щось не так, це може негативно позначитися на роботі програми. Так що будьте уважні і ретельно дотримуйтесь інструкції.

Відключаємо рекламу і оголошення в Utorrent

Відкрийте клієнт Utorrent і натисніть на кнопку «Налаштування», вона розташована у верхньому лівому кутку вікна. З меню, що випадає виберіть «Налаштування програми».

Відкриється інше вікно, зліва в меню натисніть на «Додатково» (на кнопці «Додатково» натисніть на значок +).

Тепер ви побачите в віконці багато інших параметрів. Нам доведеться внести кілька налаштувань, щоб відключити рекламу і різні пропозиції. Але оскільки там дуже багато незрозумілих для нас рядків, нам потрібно використовувати поле «Фільтр», щоб знайти правильний варіант.

У порожньому полі поруч з опцією «Фільтр», пишемо ключове слово, щоб знайти все, що пов’язано з ним.

Відключення оголошень, розташованих в лівому нижньому кутку

Щоб прибрати оголошення в нижній лівій частині клієнта Utorrent, нам потрібно відключити функцію «offers.left_rail_offer_enabled» .Щоб знайти цю опцію, необхідно ввести назву в поле «Фільтр», але назва опції може змінюватися в залежності від версії, тому нам тут необхідно ввести правильну фразу.

Для цього варіанту ми пропишемо «left_rail_offer» (лапки не копіюємо) яке швидше за все, не зміниться і ви автоматично побачите цю функцію в діалоговому вікні.

Значення опції у вас буде встановлено «» (включено). Щоб відключити її, двічі клацніть на значення «» і воно змінитися на «false»Або нижче натисніть на кнопку« ні »і обов’язково натискаємо кнопку« Ок ».

Відключення оголошень, розташованих у верхній панелі

Щоб відключити рекламу в верхній частині клієнта Utorrent вам потрібно відключити «offers.sponsored_torrent_offer_enabled».

В поле «Фільтр» пишемо «sponsored_torrent_offer» і ви побачите потрібний для вас варіант. Двічі клацніть на ньому або виділіть його і поставте «Ні», Так само не забуваємо натискати кнопку «Ок», інакше зміни не зберігатися.

Все необхідне ми зробили, тепер повністю вийдіть з клієнта Utorrent. Часто торрент згортається в в системний трей, тому перевірте. Якщо є натисніть на ліву кнопку мишки і «вийти».

Після того як ви повністю вийшли з програми, заново запустіть клієнт і перевірте, оголошення не повинні показуватися.

Якщо у вас залишилися які-небудь питання або ви знаєте інший спосіб відключення оголошень в torrent, можете написати в коментарях ніже.Надеюсь дана стаття була корисна для вас. Якщо так, поділіться їй в соц. мережах, кнопочки нижче, спасибі!

Ссылка на основную публикацию