Як відключити рекламу в браузері Яндекс за кілька хвилин

Власники web-сайтів намагаються заробити на власних інтернет-ресурсах за допомогою рекламних блоків. Іноді рекламні повідомлення можуть бути корисним для відвідувачів. На жаль, в більшості випадків, реклама агресивна і тільки заважає. Іноді відбувається перекидання на сторонній ресурс.

Багато користувачів цікавляться як відключити рекламу в браузері Яндекс і чи можна це зробити. Існує кілька способів, завдяки яким вирішується з’явилася проблема. Потрібно проаналізувати кожен метод, а потім вибрати найбільш підходящий. Це необхідно для того, щоб в подальшому уникнути видалення розширень або програм.

Як позбутися від реклами

Перш ніж позбутися від реклами в Яндекс браузері необхідно ознайомитися з найпопулярнішими рішеннями. Заблокувати рекламне повідомлення, можливо наступними способами:

  • Настройками браузера;
  • Установкою розширень;
  • Спеціальними програмами.

Кожен з методів дозволить насолодитися серфінгом в інтернеті без реклами. Слід врахувати, що у кожного способу є як переваги, так і недоліки. Перед застосуванням того чи іншого методу, необхідно уважно вивчити його.

Блокування реклами силами браузера

Багато користувачів не знають, як прибрати рекламу в Яндекс браузері за допомогою зміни налаштувань. Якщо все робити по інструкції складнощів виникнути не повинно навіть у новачків. Спочатку потрібно відкрити меню, розташоване в правому верхньому куті, а потім вибрати «настройки».

Коли відкриється сторінка з настройками необхідно перейти у вкладку «Додатки».

Через секунду відкриється вікно з усіма вбудованими розширеннями. Необхідно знайти розділ «Безпека», потім включити «Блокування флеш-даних» і «Антишок». Для цього достатньо натиснути один раз на копку включення / відключення.

Після включення зазначених розширень, велика частина рекламних повідомлень заблокується. На жаль, подібна настройка чревата для Яндекс браузера тим, що користувач не зможе переглядати флеш-анімацію і відео. Слід подумати, перш ніж включати подібні налаштування.

Блокування реклами за допомогою доповнень

Позбутися від набридливої ​​реклами, можливо, за допомогою доповнень. Кращим рішенням є установка доповнення Adblock Plus. Спочатку рекомендується увійти в магазин Гугл. Після чого в браузері вводиться адреса «chrome.google.com/webstore/». На сторінці в рядку пошуку вводиться назва плагіна.

Коли шукане розширення для браузера буде знайдено, слід клікнути на кнопку «Встановити». Після цього відбудеться завантаження і установка доповнення.

У тому випадку якщо використовувати, блокуючий рекламу, плагін Adblock Plus, тоді в доповненнях найкраще відключити «Блокування Флеш-банерів і відео». Не виключений збій обох розширень.

Ще одним популярним додатком, що дозволяє прибирати агресивну рекламу і банери вважається додаток «Flash Block». Принцип пошуку і установки ідентичний інсталяції Adblock. Деякі користувачі використовують відразу декілька доповнень, так як заблокувати рекламу в Яндекс іноді не так просто, як здається на перший погляд.

Використання сторонніх програм

Іноді користувачі цікавляться, як відключити спливаючі рекламні оголошення в Яндексі за допомогою спеціалізованих програм. Існує велика кількість додатків, які здатні позбутися рекламних повідомлень.

Видалення банерів здійснюється за допомогою Adguard. Програма завантажується з офіційного веб-сайту. Спочатку потрібно перейти на головну сторінку ресурсу. Для цього в браузері вводиться адреса «». Коли веб-сторінка відкриється, потрібно один раз натиснути «мишею» на кнопку для скачування.

На наступному кроці відкриється сторінка з описом можливостей утиліти, а потім почнеться завантаження. Після завантаження, файл потрібно запустити, дотримуючись інструкції інсталятора.

Ще одним популярним додатком вважається Malwarebytes Antimalware. Ця утиліта відноситься до антивірусних програм, але однією з захисних функцій якої є блокування реклами на веб-сайтах. Додаток «антиреклама» може бути завантажений з web-сайту «ru.malwarebytes.com». На головній сторінці потрібно натиснути на кнопку «Безкоштовне завантаження».

Через кілька хвилин додаток завантажиться на комп’ютер. Залишиться тільки запустити скачаний exe-файл, щоб приступити до установки. Коли інсталяція завершиться реклама буде заблокована.

Як видалити рекламу з соціальних мереж

Користувачі часто стикаються з появою реклами в таких соціальних мережах, як Вконтакте або Однокласники. При цьому іноді розширення і антивіруси не справляються з поставленим завданням. Слід зауважити, що поява рекламних повідомлень і банерів в будь-яких місцях сторінки свідчить про наявність вірусу.

У більшості випадків в web-навігатор Яндекс з якою-небудь програмою встановлюється розширення, яке і «підсовує» рекламу на сторінку соц. мережі. В цьому випадку допоможе тільки відключення настирливого розширення. Звичайно, відразу складно зрозуміти, яке доповнення додає на сторінки реклами. Рекомендується по черзі відключати всі доповнення.

Після кожного відключення, необхідно відкривати сторінку соціальної мережі, попередньо обновивши її. Це робиться сполучення клавіш Ctrl + F5. Коли потрібне доповнення буде знайдено, його потрібно просто видалити. При цьому в момент видалення потрібно поставити галочку навпроти напису: «Повідомити про порушення».

висновок

Користувачі, які зіткнулися з появою реклами на сторінках веб-сайтів, повинні скористатися одним з перерахованих вище способів. Розширення або додаток, блокуючи банери і рекламні ролики, не тільки позбавить користувача від настирливих повідомлень, а й прискорять завантаження сторінок.

У тому випадку, якщо встановлений додаток або додаток заважає коректній роботі, його завжди можна видалити або тимчасово відключити. Щоб визначитися з додатком або доповненням, необхідно ознайомитися з його функціоналом і прочитати відгуки.

Ссылка на основную публикацию