Як відключити підписку jeempo.com

В інтернеті існує безліч сервісів, що пропонують користувачам підписатися на певні послуги, щоб користуватися ними без обмежень. В основному всі подібні функції платні. З рахунку мобільного телефону або банківської карти періодично знімаються деякі суми грошей. Сьогодні ми розглянемо дію одного з сайтів знайомств. А також дізнаємося, яким чином можна відключити підписку на сайт jeempo.com, щоб з нашого рахунку зникали кровно зароблені гроші.

Що таке Jeempo?

Jeempo – це сайт, на платформі якого люди знайомляться і спілкуються. Як повідомляють користувачі, цей ресурс – повний аналог сайту moyamur.com. Навіть у видачі пошукової системи, якщо намагаєшся відвідати останній сайт, відбувається перехід на Jeempo (про що користувач відразу попереджається). Реєстрація на порталі проводиться безкоштовно. Ви заповнюєте форму і погоджуєтеся з умовами користування сайту.

Форма реєстрації на Jeepmo

Після цього вам починають приходити повідомлення, в основному від ботів, але є і від людей, так само зареєструвалися на сайті. Сплативши підписку, ви стаєте власником VIP-статусу. У вас з’являється безліч можливостей, недоступних звичайним користувачам сайту:

  • відправка і читання особистих повідомлень;
  • перегляд тих учасників сайту знайомств, які виявили симпатію до вас;
  • особлива доставка повідомлень – ваші послання будуть прочитуватися в числі перших;
  • скасування свого рішення, якщо раніше ви відмовилися знайомитися з конкретною людиною;
  • позачергове поява вашої анкети в поле зору всіх відповідних користувачів;
  • щоденне створення до 20 нових контактів.

Як бачимо, певну перевагу у VIP-аккаунта є. Але за це регулярно необхідно віддавати енну суму грошей, якщо вчасно не відключити послугу. Детальніше про це дізнаємося далі.

Читайте також: Як почати розмову з дівчиною в ВК.

Про платну підписку на jeempo.com

Вам пропонується спробувати можливості, що надаються сайтом, і оплатити пробний період (1 день). Сума начебто невелика – всього 29 гривень за добу, але не втрачайте пильність. Без уважного вивчення умов надання платної підписки () високий ризик нарватися на підводні камені. Щоб ви безперешкодно знайомилися з іншими людьми і спілкувалися з ними, Jeempo ввів особливу систему, завдяки якій платежі продовжуються автоматично. Як тільки ви зробили оплату в перший раз, ви відразу ж підключаєтеся до даної системи.

У момент завершення терміну дії підписки вона підлягає продовженню за первісною вартістю, поки ви не скасуєте її. Якщо ви захочете заново оформити VIP-аккаунт, буде застосовуватися нова ціна. Умови використання вказують, що власники сайту можуть в односторонньому порядку вносити зміни в ваш тип профілю.

Яким чином вимкнути підписку на сайті

Відразу не видаляйте свій аккаунт з сайту – спочатку необхідно скасувати автоподовження підписки. Це можливо зробити в будь-який день до закінчення розрахункового періоду. Уявімо, що ви оплатили пробний день. В цьому випадку до закінчення доби вам необхідно обнулити свій рахунок і скасувати підписку, щоб гроші з вашої картки не знялися автоматично. Якщо ж добу пройшли, то ви повинні сайту вже 992 гривень, т. К. Наступний платіж на jeempo.com стягується за повний місяць.

Вартість передплати на Jeempo

Не думайте, що якщо на карті немає грошей, то все в порядку, ви молодець, а власники ресурсу не зможуть підібратися до ваших грошей. Чи зможуть. Сума боргу буде щомісяця накопичуватися, поки Jeempo не подасть позов до суду і не виграє цю справу. Сайт нічого не порушив – в вищезгаданому розділі, посилання на який так само надана, все детально зазначено. Суд не встане на вашу сторону, т. К. Умови необхідно детально вивчити перед початком використання ресурсу. А здійснюючи перший платіж, ви висловлюєте повну згоду з умовами використання ресурсу і діючими правилами оплати. При здійсненні платежів або неможливості зробити це, не відключивши підписку, вам будуть приходити SMS подібного змісту.

Недостатньо грошей для оплати послуг сайту

Отже, якщо ви пропустили строк і добу минули, то можете погасити борг і користуватися ресурсом ще місяць або відмовитися від автоподовження підписки в будь-який день до закінчення сплаченого місяця.

Для цього:

  1. Зайдіть в налаштування свого профілю;
  2. Відзначте, що більше не бажаєте автоматично продовжувати передплату.
  3. Також можете звернутися в техпідтримку сайту, написавши листа на help@corp.jeempo.com.

Якщо на вашій карті немає коштів для продовження підписки, власники сайту можуть запропонувати знижку, в залежності від актуальних спецпропозицій. Або надати доступ до ресурсу на менший термін.

Це може бути корисним: Як відключити підписку Zvooq в Теле2, Білайн, МТС, Мегафон.

висновок

Ми з вами дізналися, що являє собою новий популярний сайт знайомств, і яким чином можна відключити платну підписку на jeempo.com.

Просто видалити акаунт з ресурсу не вийде – треба спочатку скасувати послугу. Зробити це необхідно вчасно, щоб не встиг розпочатися наступного платіжний період. В іншому випадку відбудеться оплата нового місяця, а вироблений платіж скасуванню не підлягає. Будьте уважні при відвідуванні різних сайтів, які потребують внести плату за надані послуги.

Ссылка на основную публикацию