Як відключити оновлення на виндовс 10?

Поява windows 10, було дуже очікуваною подією серед досвідчених користувачів персональних комп’ютерів. Але коли – це все ж сталося, то перед ними виникла досить не просте завдання, а саме, як провести вимкнути функцію автоматичного оновлення. Про це ми сьогодні і поговоримо.

Налаштування центру оновлень

Для початку, варто нагадати, що в windows: XP, Vista, 7, 8, 8.1 налаштувати Центр оновлення, тобто, керувати завантаженням або установкою будь-яких, цікавлять доповнень, можна було, як в автоматичному, так і в ручному режимі або ж у все заборонити апдейти.

Але, на превеликий жаль, розробники виндовс 10 вирішили прибрати цю можливість. Тепер же, апдейти запускаються повністю в автоматичному режимі і без повідомлень для користувача. А це подобається далеко не кожному користувачеві.

Блокування автоматичних апдейтів за допомогою вкладки «Додаткові параметри»

Перше, що хотілося б сказати, так це те, що цей спосіб не підійде для тих користувачів у кого виндовс 10 в редакції Home. А ось тим, у кого виндовс всіх інших редакцій, він без проблем допоможе провести настройку служби Windows, так щоб згодом повністю їх відключити. І так для того, що б заборонити апдейти, вам потрібно буде зробити наступне:

  1. Відкрити вкладку «Параметри», потім перейти в пункт «Оновлення та безпеку», а потім відкрити «Центр оновлення».
  2. Клацніть по вкладці «Додаткові параметри».
  3. У меню, потрібно вибрати «Повідомляти про планування перезавантажень» і потім в віконці, що з’явилося клікнути, на: «Заборонити операційній системі автоматично перезавантажувати комп’ютер».
  4. Далі, необхідно провести вимикання функції «При оновленні windows запропонувати оновлювати інші продукти Microsoft».
  5. Потім, потрібно активувати опцію «Відкласти оновлення». У той час, поки цей параметр не активний, виндовс не проводитиме завантаження і установку апдейтів протягом певного кількість днів, а можливо навіть і місяців. Єдиним винятком, є ті, які завантажуються для системи безпеки.
  6. І останнє, що потрібно зробити – це перейти по рядку меню «Як, і коли отримувати оновлення», із запропонованого списку виберіть «Оновлення з декількох місць» і клацніть «Вимкнути». Завдяки цьому ви зможете заощадити трафік.

Ось так, виконуючи, досить не складно рекомендації ви зможете на довгий проміжок часу відключити поновлення виндовс 10. Також, отримати більш детальну інформацію можна просто подивившись відео.

Ссылка на основную публикацию