Як відключити мобільний інтернет на iPhone за кордоном

На айФоні користувач може не тільки здійснювати дзвінки і обмінюватися SMS-повідомленнями, але і сидіти в інтернеті, передавати різну інформацію по мережі і т.д. Однак бувають ситуації, коли інтернет на пристрої потрібно відключити. Наприклад, при виїзді за кордон, коли оператор знімає більше грошей за користування інтернетом через роумінгу. Також деякі користувачі відключають інтернет на смартфоні з метою економії заряду батареї на пристрої.

Як відключити iPhone від інтернету

Насправді відключити Айфон від інтернету можна дуже швидко, використовуючи тільки настройки самого девайса. Завантажувати будь-які сторонні додатки для цього не потрібно, так як найчастіше це просто даремні дії, які до всього іншого ще можуть і нашкодити вашому пристрою.

Відключення мобільного інтернету

Доступ до інтернету через SIM-карту (мобільний інтернет) надає безпосередньо ваш оператор стільникового зв’язку. У налаштуваннях ви можете взагалі відключити інтернет або переключити його на іншу частоту, наприклад, на LTE, 3G або будь-яку іншу.

Спосіб 1: Відключення через налаштування

Це найочевидніший спосіб відключити мобільний інтернет. Дійте за наступною інструкції:

 1. Перейдіть до «Настройки» iPhone через головний інтерфейс.
 2. Далі відкрийте пункт «Стільниковий зв’язок». Він знаходиться серед головних налаштувань.
 3. Навпаки пункту «Стільникові дані» потрібно пересунути бігунок вліво.
 4. Якщо вам не потрібно повністю відключати інтернет на смартфоні, то ви можете виконати його відключення тільки для будь-яких конкретних додатків. Для цього вам потрібно просто перегорнути інтерфейс трохи нижче.
 5. Якщо вам потрібно переключитися між мобільними мережами різного покоління, то для цього скористайтеся пунктом «Параметри даних».
 6. Натисніть по пункту «Голос і дані».
 7. У списку оберіть той варіант передачі даних, який вважаєте найбільш прийнятним в поточній ситуації. Варто відзначити одну особливість роботи типу зв’язку 2G. Якщо буде обраний цей тип, то тоді користувач зможе одночасно або шукати інформацію в інтернеті, або говорити по телефону / писати і відправляти SMS-повідомлення.

Спосіб 2: Відключення в Пункті управління

У версіях iOS 11 і вище передбачена спеціальна функція – «Пункт управління». З неї можна отримати швидкий доступ до основних налаштувань пристрою. Для доступу до самого «Пункту управління» потрібно зробити жест вгору від нижнього краю екрану. На панелі з інструментами натисніть на зелений значок у вигляді антени, яка роздає сигнал. Після натискання по ній інтернет-з’єднання буде відключено. Для його включення потрібно буде просто натиснути на цю кнопку ще раз.

Відключення Wi-Fi

iPhone обладнаний приймачем бездротового інтернет-сигналу від спеціальних приймачів. Ви можете відключити доступ смартфона до бездротового інтернету різними способами. Також телефону можна заборонити підключення до вже відомих і доданим мереж.

Читайте також: Відключаємо синхронізацію між двома iPhone Як підключити інтернет до планшета через Wi-Fi, 3G, LTE Відключення Wi-Fi на роутері: покрокова інструкція Як включити 4g LTE на Android (Андроїд) і Apple Iphone (Айфон)

Спосіб 1: Відключення через налаштування

Знову ж – найпопулярніший спосіб серед більшості користувачів:

 1. Відкрийте «Налаштування» смартфона будь-яким зручним для вас способом.
 2. Серед пунктів налаштувань виберіть варіант «Wi-Fi».
 3. Щоб відключити прийом Wi-Fi-сигналу пересуньте відповідний повзунок у вимкнений стан.
 4. Якщо вам потрібно, щоб телефон підключався тільки до вже відомих мереж, то активуйте повзунок «Запит на підключення». Якщо вам не потрібно, щоб iPhone автоматично підключався до відомих раніше мереж, то деактивуйте цей повзунок.

Спосіб 2: Відключення через Пункт управління

Інструкція в цьому випадку виглядає наступним чином:

 1. Щоб отримати доступ до «Панелі управління» зробіть жест від нижньої частини екрану вгору.
 2. Для відключення на телефоні Wi-Fi скористайте
  ся спеціальним значком, де буде відображена іконка бездротового підключення. Просто натисніть по цьому пункту. Іконка повинна бути сірого кольору – це означає, що Wi-Fi на пристрої вимкнено.

Однак варто врахувати, що даний спосіб не працює на пристроях з новими версіями iOS – починаючи з 11 і вище. В такому випадку вам доведеться використовувати перший спосіб. Якщо вимкнути Wi-Fi через панель управління, то він відключиться тільки на час. Також варто враховувати, що деякі додатки зможуть ним користуватися.

Як бачите, відключити інтернет на iPhone не так складно, навіть якщо ви перебуваєте закордоном. Поділіться цією статтею зі своїми друзями і знайомими, якщо вона була вам корисна.

Ссылка на основную публикацию