Як відключити інтернет на андроїд або встановити ліміт на витрати трафіку

Багато хто з нас стикався з фінансової блокуванням свого пристрою. Крім розмов і передачі даних в роумінгу, трафік тарифного плану з’їдається виходом в Інтернет понад ліміт.

Тут ми дізнаємося, як відключити інтернет на андроїд, щоб не стали причиною блокування вашого пристрою. Завантажені мегабайти, що вийшли за ліміт, коштують досить дорого, слід ретельно стежити за витратою свого інтернет-трафіку.

Далеко не всі оператори стільникового зв’язку попереджають своїх абонентів, якщо інтернет-пакет витрачений і мегабайти стають дорожчими, тому рахунок може обнулитися набагато раніше запланованого і в самий незручний момент. Переглядати кількість завантажених і переданих мегабайтів, а також обмежити споживання можна з налаштувань будь-якого Android-пристрої.

  1. Розкрийте Налаштування. Виберіть Бездротові мережі і перейдіть на вкладку Передача даних.
  2. Тут можна переглянути додатки, які споживають інтернет-трафік, а також встановити ліміт, пересунувши покажчик в допустимий стан. Ліміт встановлюється автоматично.

Якщо вас не влаштовує стандартний контроль за трафіком, можна скористатися спеціальними програмами. Сторонні програми вміють задавати ліміт трафіку на більш короткий термін – тиждень або день – і при наближенні до порога відключення надсилають відповідне повідомлення. Серед подібних програм слід виділити TrafficMonitor, MobileCounter-3G, Wi-Fi і NetWorx. Ми розглянемо Whatchdog (є платна і безкоштовна версії). Додаток працює швидко, не сильно витрачаючи акумулятор, і дозволяє задавати ліміт на добу, тиждень і місяць.

Крім того, з його допомогою можна стежити за активністю інтернет-з’єднань – як мобільних, так і Wi-Fi і переглядати статистику споживання трафіку по окремих програм в режимі реального часу. Щоб включити контроль трафіку, встановіть Watchdog з магазину додатків Google Play Market.

  1. Відкрийте Watchdog
  2. Натисніть Next ( «Далі») для настройки і початку роботи з сервісом.
  3. У меню налаштувань встановіть квоту споживання Інтернету: який обсяг даних і протягом якого часу ваш пристрій може використовувати. Нижче вказано значення, при досягненні якого програма сповістить про наближення завершення ліміту.
  4. Після всіх налаштувань натисніть Ок.
Ссылка на основную публикацию