Як відключити Internet Explorer в Windows 10

Interner Explorer – браузер від Microsoft, який встановлений за замовчуванням в більшості версій Windows. Багато користувачів ненавидять його через повільну завантаження сторінок, застарілих технологій та обмеженого функціоналу. У Windows 10 з’явився новий браузер Microsoft Edge, але, на жаль, Internet Explorer нікуди не подівся. Він як і раніше є на вашому комп’ютері, і повністю видалити його не можна. У цій статті ми розповімо, як відключити Internet Explorer в Windows 10.

Чому в Windows 10 залишили Internet Explorer

Microsoft Edge призначений для сучасного Інтернету. Це означає, що деякі веб-сайти, які використовують старі технології, можуть неправильно відображатися в Edge. З цієї причини Microsoft продовжує включати IE 11 в Windows 10, щоб забезпечити підтримку сайтів на застарілих технологіях. Крім того, Internet Explorer дозволяє користувачам Windows 10 отримувати доступ до плагінів NPAPI, наприклад Silverlight і Java.

Як відключити Internet Explorer в Windows 10

Щоб відключити Internet Explorer, просто виконайте наступні дії.

1. Клацніть правою кнопкою миші меню «Пуск» і виберіть «Панель управління». Крім того, ви можете просто ввести “Панель управління» і натиснути Enter.

2. На екрані панелі управління знайдіть категорію «Програми» і натисніть на неї.

3. У розділі “Програми та засоби» натисніть «Включення або відключення компонентів Windows». Відкриється діалогове вікно «Компоненти Windows».

4. Прокрутіть вниз, знайдіть «Internet Explorer 11» і зніміть прапорець. Таким же чином відключається Internet Explorer в Windows 8 і Windows 8.1.

5. З’явиться діалогове вікно з попередженням про те, що відключення IE 11 може вплинути на інші програми, включаючи настройки за замовчуванням. Натисніть «Так», щоб продовжити, а потім «ОК», щоб застосувати зміни.

6. Windows почне відключення IE, а по завершенню запропонує перезавантажити комп’ютер.

7. Ви можете натиснути «Перезавантажити зараз», щоб негайно провести зміни, або «Не перезавантажувати», якщо ви збираєтеся перезапустити комп’ютер пізніше. Зверніть увагу, що Internet Explorer звучати одну, поки ваш комп’ютер не буде перезавантажений.

висновок

Ось так просто можна позбутися від Internet Explorer в Windows 10. Використовуйте сучасні браузери, наприклад Google Chrome, Mozilla Firefox або Opera.

Ссылка на основную публикацию