Як відключити автозапуск скайпу при включенні комп’ютера?

Доброго всім часу, вітаю на fast-wolker.ru! Продовжуємо розбиратися з програмами автозапуску. Багато програм при установці за замовчуванням починають запускатися при включенні системи. До таких програма відноситься і скайп. І хоча ця програма корисна, оскільки є досить хорошим месенджером, проте не завжди її автозавантаження необхідна.

Способів, як вилучити програму з автозапуску досить багато. Ось деякі з них, найпростіші на прикладі Windows 7.

Як прибрати автозапуск скайпу при включенні комп’ютера на Windows7

Найпростішим способом є відключення автозапуску безпосередньо в самій програмі. Запускаємо скайп. Далі в меню інструменти заходимо в налаштування.

Єдино, що б потрапити туди, необхідна авторизація в програмі. Якщо вона у вас встановилася як додатковий додаток разом з іншими програмами і ви не плануєте найближчим часом нею користуватися, а значить немає і авторизації, то відключити подібним чином не вийде, рекомендував би в такому разі її і зовсім видалити.

Після того, як ви натиснули на настройки, з’явиться вікно, в якому треба знайти рядок «Запускати Skype при запуску Windows» і прибрати там галочку.

Все, більше програма не запускатися при включенні комп’ютера. У новій версії програми вам відкриється таке вікно налаштувань, де треба не галочку поставити, а пересунути повзунок в положенні відключено.

Все тому, що додаток адаптовано під сенсорні пристрої.

Як відключити автоматичний запуск скайпу при включенні комп’ютера з Windows 7?

У цьому варіанті будемо відключати автозавантаження через меню автозапуску. Що б вийти в нього, необхідно натиснути кнопку «Пуск» на панелі задач і, у вікні, вибрати пункт «Панель управління».

У новоствореному вікні знаходимо «Адміністрування» і клікаєм по ньому.

Тут переходимо до пункту «Конфігурація системи» і відкриваємо його.

У вікні знаходимо вкладку «Автозавантаження» і переходимо в неї.

З клавіатури виклик цій менюшки здійснюється натисканням клавіш Win + R і подальшим введенням в стоку «Виконати» команди msconfig.

Відкриється список програм, де необхідно знайти скайп і зняти галочку. Попутно можна відключити і ще, що не дуже-то потрібно. Ось і вся процедура. Успіхів!

Ссылка на основную публикацию