Як відключити автозапуск програм на Android?

Є маса програм, які запускаються автоматично, варто включити смартфон на базі Android. Більшість з них необхідно для правильної роботи системи. Але є і встановлені користувачем, які завантажуються разом зі смартфоном. Більш того, вони працюють у фоновому режимі і споживають системні ресурси сенсорного пристрою. В такому випадку можна спробувати прибрати їх з автозавантаження системи.

Вкрай важливо пам’ятати, що деякі програми відключати з автозавантаження МОЖНА, інакше смартфон просто перестане працювати при наступному запуску! А тому відключайте тільки ті додатки, які не порушать роботу вашого пристрою. Всі ризики, пов’язані з відключенням автозапуску додатки, лягають тільки на ваші плечі.

Зупинка додатки вручну

Тут все просто: додаток зупиняється вручну до подальшого його включення (просто відкрийте програму за допомогою тапа по його іконці на робочому столі) або перезавантаження смартфона. Тобто якщо вам, наприклад, потрібно відключити месенджер, щоб не приходили повідомлення, ви можете скористатися цим способом як найбільш простим.

Зайдіть в налаштування.

Знайдіть розділ з додатками.

Виберіть програму.

Натисніть на кнопку «Зупинити».

Підтвердіть дію, натиснувши ОК.

Установка All-In-One Toolbox без рута і з рутом

Додаток для видалення непотрібних файлів і оптимізації системи вашого смартфона. Працює з пристроями як з рут-правами, так і без оних.

Відкриваєте Play Market.

У пошуку пишете all in one toolbox і натискаєте на іконку програми.

Встановлюєте.

Запускаєте додаток. Якщо є рут-права, рекомендуємо ними скористатися: без рут-прав користуватися деякими програмами все одно можуть додаватися в автозавантаження.

Надайте доступ додатком до файлів на пристрої.

Зробіть скролл – в нижній частині меню тапніте по кнопці «Автозавантаження».

У першій вкладці «Користувальницькі додатки» можна побачити встановлені додатки з автозапуском:

У вкладці «Системні додатки» – відповідно, системні:

Щоб відключити автозапуск програми, досить натиснути на перемикач, щоб він змінив колір, а рядок під ним змінила назву Enabled на Disabled, наприклад:

В цьому випадку автозапуск програми відключений.

Ссылка на основную публикацию