Як відключити автоматичне оновлення операційної системи Windows 8

Для того щоб ваша система завжди надійно і безпечно працювала, Windows 8 пропонує своїм користувачам функцію автоматичного оновлення ОС. Не всі користувачі вітають цю можливість, так як автоматичне оновлення не завжди зручно. Для таких користувачів в системі передбачена можливість відключити цю функцію.

відключення оновлень

Якщо ви хочете, щоб ваша ОС працювала в оптимальному режимі, її потрібно регулярно оновлювати. Багато користувачів забувають встановити оновлення вчасно або просто не хочуть цього робити. Щоб підтримувати систему в оптимальному стані, в Віндовс 8 передбачена функція автоматичного оновлення. Відключити подібного роду самодіяльність можна двома методами, які будуть розглядатися далі в статті.

Читайте також: Як відключити оновлення Віндовс 7 за хвилину? Як виправити розмиті шрифти в Windows (Віндовс) 7 Ноутбук довго завантажується при включенні Windows 10, як виправити Способи відключення автоматичних оновлень Windows 10

Варіант 1: центр оновлень

У цьому методі буде описуватися відключення автоматичної установки оновлень за допомогою Центру оновлень. Щоб вимкнути автооновлення, виконайте такі дії:

  1. На вашому ПК перейдіть в «Панель управління».
  2. В відобразиться вікні виберіть розділ «Центр оновлень Windows».
  3. Далі в правому стовпчику знайдіть рядок «Налаштування параметрів».
  4. У графі «Важливі оновлення» розгорніть меню і виберіть один із запропонованих пунктів. У нашому випадку він буде називатися «Не перевіряти наявність оновлень». Для підтвердження своїх дій клікніть на кнопку «Ок».

Виставивши параметри, як описано вище, поновлення більше не будуть самостійно встановлюватися на ваш ПК.

Варіант 2: відключення центру поновлення Віндовс

Даний метод розрахований на повне відключення центру оновлення. Для того щоб зробити цю маніпуляцію, виконайте наступні кроки:

  1. Виконайте перший пункт з попереднього способу.
  2. У переліку розділів виберіть блок «Адміністрування».
  3. В відобразиться вікні знайдіть значок «Служби» і двічі натисніть на нього ЛФМ.
  4. У списку проведіть по екрані сторінки до тих пір, поки не знайдете пункт “Центр оновлення Windows». Щоб відкрити розділ, двічі клікніть на нього мишкою.
  5. У графі «Тип запуску» вкажіть дію «Відключено». Перед тим як ви підтвердите свої дії клавішею «Ок», натисніть «Зупинити».

Виконавши описану в цьому варіанті інструкцію, ви повністю відключили центр поновлення Віндовс. Для того щоб він знову запрацював, вам доведеться запустити його вручну.

При необхідності будь-який користувач може відключити автоматичну установку оновлень в Віндовс 8 будь-яким запропонованим в цій статті методом. Перш ніж приступити до відключення цієї функції, переконайтеся в тому, що ви зможете самостійно стежити за появою оновлень і встановлювати їх вручну. Якщо вчасно не оновити ОС, система буде працювати не в повну силу, а також може виявитися зараженою будь-яким вірусним ПО.

Ссылка на основную публикацию