Як відключити антивірус McAfee на Windows (Віндовс) 10

McAfee – це з поширених антивірусів, що йдуть разом з багатьма комп’ютерами від ASUS. Як і будь-який антивірусне ПЗ, цей «Захисник» теж може помилятися, блокуючи програми і фали, що не представляють для комп’ютера ніякої загрози.

Якщо ви відключаєте McAfee з цієї причини, то для початку переконайтеся, що скачуваний файл, або встановлюється програма повністю безпечні. Також можна замість повного відключення захисту помістити папку, де буде розташований скачав файл / встановлена ​​програма в «Винятки». Це дозволить не залишати комп’ютер без захисту на тривалий час, а також не дасть вірусу занадто сильно поширитися, якщо ваші припущення щодо безпеки установника / файлу виявляться помилковими.

відключення McAfee

Якщо ви вирішили, що краще за все буде відключити антивірус, то скористайтеся цією інструкцією по його відключення:

  1. Для початку вам потрібно увійти в інтерфейс антівірусника. Зробити це можна, клікнувши на значок програми в треї (зазвичай розташована поруч з іконами гучності і якості сигналу). Якщо такого не виявили, то спробуйте знайти його через «Пуск», або пошуковий рядок (в Windows 10 з’явиться, якщо натиснути на іконку лупи в «Панелі задач»).
  2. Перейдіть у вкладку «Захист від вірусів і шпигунських програм».
  3. Знайдіть пункт «Перевірка в реальному часі» і поставте галочку навпроти «Відключити». Автоматично спливе віконце, де буде питатися, коли включити цю перевірку. Якщо вам не потрібно, щоб вона взагалі включалася, то виберіть варіант «Ніколи». Однак не рекомендується надовго залишати комп’ютер без захисту в реальному часі.
  4. Підтвердіть дію, натиснувши на кнопку «Вимкнути».
  5. Натисніть на кнопку «Готово» в блоці «Перевірка в реальному часі».
  6. За аналогією з попередніми трьома кроками вимкніть «Заплановану перевірку».
  7. Поверніться в головне вікно антивіруса. Для цього можна натиснути на його логотип у верхній лівій частині екрана, або на іконку стрілки, що розташована нижче.
  8. Перейдіть до блоку «Веб-захист і захист електронної пошти».
  9. Знайдіть функцію «Брандмауер» і відключіть його. Відключення відбувається за аналогією з іншими пунктами, які були розглянуті вище.
  10. Аналогічні дії виконайте в блоці «Анти-Спам».

Поверніть McAfee і спробуйте завантажити потрібний файл, або встановити ту чи іншу ПО. До тих пір, поки антивирусник подаватися не буде самостійно вам нічого не повинно перешкодити це зробити. Однак, якщо установку / скачування почне блокувати Захисник Windows (цей антивірус завжди включений і встановлений в системи за умовчанням), то рекомендується звернути всі дії з підозрілими об’єктами і як можна швидше провести сканування комп’ютера на предмет зараження.

Ссылка на основную публикацию