Як відключити антивірус Аваст на час?

Avast є одним з найпопулярніших антивірусів для домашніх комп’ютерів і ноутбуків. В першу чергу це пов’язано з його «безкоштовністю».

Часом при установці тієї чи іншої програми її автори радять тимчасово відключати антивіруси, щоб уникнути їх помилкового спрацьовування і як наслідок проблем під час установки.

У даній статті ви дізнаєтеся як можна відключити антивірус Аваст на час і потім його знову включити.

Де вимикається Аваст?

Розробники Аваст подбали про функції швидкого відключення захисту. Всього в 2 кліка мишкою можна тимчасово відключити захист, а потім так само швидко її включити.

Для цього знайдіть значок Avast в системному треї біля годинника в правому нижньому кутку екрану.

Процес відключення захисту антивіруса Avast на час

Потім натисніть на нього правою кнопкою миші і підведіть покажчик до рядка «Управління екранами Avast«. Далі розкриються пункти меню, що відповідають за інтервал відключення. Рекомендується використовувати будь-який, крім останнього, так як відключення назавжди збільшить ризик зараження комп’ютером і захист не запуститься знову, поки ви вручну її НЕ активуєте.

Підтвердження тимчасового відключення

У вікні підтвердження натискаємо «Так«.

Після цього на значку антивірусу в системному треї з’явиться хрестик, який сигналізує про те, що захист Avast відключена.

Значок вимкненого антивіруса Avast

Також захист можна відключити в налаштуваннях. Для цього перейдіть в головне вікно антивіруса, подвійним кліком лівою кнопкою миші по значку в системному треї.

Перехід до налаштувань Avast

Далі виберіть «налаштування»В лівому нижньому кутку вікна.

В налаштуваннях перейдіть на вкладку «компоненти«. У правій частині вікна відобразяться всі компоненти антивіруса, які окремо можна відключати, натискаючи на зелену галочку.

Компоненти антивіруса Avast

Як знову включити захист Avast?

Робиться це точно так само як і відключення. У правому нижньому кутку екрану натискаєте на значок Avast правою кнопкою миші. У меню, вибираєте «Управління екранами Avast»І в розкрилися пунктах меню вибираєте перший рядок«Включити всі екрани«.

Ссылка на основную публикацию