Як відключити Adblock?

  Плюси розширення Adblock.

Плюси використання розширення Adblock в браузері очевидні – блокування нав’язливої ​​реклами, «важких» банерів і флеш роликів. Перехід по небажаної реклами обмежить ваш комп’ютер від зараження вірусами та рекламними програмами.

  Мінуси розширення Adblock, як виявилося є.

  Почнемо з непрямих мінусів використання блокувальника реклами. Крім настирливої ​​реклами, є корисна реклама, яка буде як не можна до речі, якщо ви не знайдете цікаву для вас інформацію на цільовій сторінці. А всілякі акції від розробників софту, промислових і інших компаній? Адже завжди приємно купити, щось за півціни або скористатися послугами зі знижкою. А з блокувальником реклами ви позбавлені всього цього.

  Реальний мінус використання Adblock, це те, що розширення значно впливає на продуктивність комп’ютера, зокрема збільшується витрата оперативної пам’яті і обчислювальних ресурсів. Відбувається це через те, що розширення AdBlock Plus підвантажує дуже великий файл стилів для блокування реклами, і з часом цей файл буде рости все більше і більше. Становище ускладнюється, якщо на сторінці є фрейми.

  Для прикладу можна скористатися спеціальною. Сторінка в браузері без розширення Adblock, займає в оперативній пам’яті близько 360 МБ, з блокувальником сторінка має вагу 1 950 МБ.

  Підвищене споживання обчислювальних ресурсів, істотно позначається на енергоспоживанні, що в свою чергу позначається на скороченні часу роботи ноутбука на акумуляторі.

Як відключити Adblock? Якщо ваш браузер створює значне навантаження на комп’ютер, або скоротився час автономної роботи ноутбука, спробуйте відключити додаток Adblock Plus.

Для цього, необхідно відключити розширення в налаштуваннях.

У браузері, заходимо в меню «Додатки» знаходимо і відключаємо розширення AdBlock Plus.

Google Chrome, яндекс.браузер

Mozilla Firefox

Якщо ви зважитеся відключити розширення AdBlock Plus в браузері, то можна скористатися більш простим, але радикальним методом блокування небажаних скриптів і банерів – встановити розширення.

Ссылка на основную публикацию