Як відключити adblock в браузері Яндекс?

безсумнівно є дуже корисним доповненням для Яндекс браузера. Саме завдяки йому ходити по просторах інтернету набагато комфортніше адже в наш час майже всі сайти забиті настирливої ​​рекламою, яка лізе з усіх боків.

Але часом Adblock разом з рекламою блокує потрібний контент. Наприклад вікна з символами під час реєстрації або входу на той чи інший сайт. В цьому випадку вам доведеться тимчасово відключати Adblock. Як це робити в Яндекс браузері ви дізнаєтеся з цієї статті.

Тимчасове відключення Adblock

Залежно від версії Adblock у нього може бути присутнім можливість відключення для конкретного сайту. Якщо ж такої можливості немає, то доведеться деактивувати Adblock як доповнення через настройки.

Щоб перевірити свій Adblock на можливість відключення для конкретного сайту, потрібно в правому верхньому куті вікна браузера Яндекс знайти значок Adblock і натиснути по ньому один раз лівою кнопкою миші.

Значок Адблок у верхній панелі Яндекс браузера

Має з’явитися вікно швидких налаштувань, серед яких має бути присутня кнопка або перемикач на зразок «Відключити для цього сайту» або «Включено на цьому сайті».

Відключення Адблок для конкретного сайту

Якщо ви знайшли що – щось подібне, то для відключення Adblock на конкретному сайті потрібно перейти на нього, клацнути по значку в правому верхньому кутку і натиснути на цей самий перемикач. Далі перезавантажте сайт. Тепер на ньому Adblock нічого не блокує.

Якщо ж ви не знайшли подібних перемикачів, то тоді відключаємо блокувальник реклами через настройки.

Для цього в правому верхньому кутку натискаємо на три горизонтальні лінії і вибираємо «Додатки».

Доповнення Яндекс браузера

Далі, прокручуючи відкрилося вікно вниз знаходимо додаток «Adblock», що блокує рекламу в браузері. Для його відключення досить перевести перемикач “On” в положення “Викл” клацанням по ньому.

Відключення доповнення Адблок в Яндексі

Тепер Adblock відключений. Потрібно перезавантажити всі сайти, щоб реклама на них знову показувалася.

Включається він аналогічним способом. Тільки тепер перемикач переводиться в положення “On”.

Ссылка на основную публикацию