Як вбити жорсткий диск. Правила для початківців кілерів

Ви вже знаєте, що таке і для чого він потрібен, але не менш важливо знати про те, як убити жорсткий диск. Так, ви не помилилися. Вбити жорсткий диск цілком реально і навіть дуже просто, якщо ви не знаєте і не дотримуєтеся правил його експлуатації.

Якщо ж серед вас, мої дорогі читачі, є початківець комп’ютерний кілер і садомазохіст, то ця стаття тобі дуже сподобається.

Як можна швидко вбити свій жорсткий диск

Ось кілька найбільш дієвих способів вбивства жорсткого диска:

  • Виймайте його і кидайте на підлогу, поки він не вийде з ладу. Іноді досить і одного разу. 

  • Бийте по жорсткому диску чим доведеться. Краще це робити молотком. 

  • Висмикуйте шнур живлення з розетки, коли ви хочете вимкнути комп’ютер. Іноді досить і одного разу, щоб втратити всю інформацію на ньому. 

  • Поводите руками по шерсті, а ще краще погладьте свого кота чи собаку і прямо лізьте в системний блок. Тепер погладьте жорсткий диск з усіх боків. Якщо вам пощастить, то вб’єте не тільки його, але пам’ять, і материнську плату, і відеокарту. 

  • Підключайте кабель жорсткого диска при включеному комп’ютері. Це навіть вам сподобається. Удар струму викликає незабутні враження! 

  • І нарешті кілька порад для самих «терплячих вбивць» жорсткого диска. Ніколи не прибирайте і протирайте пил зі свого столу і навколо системного блоку, якщо хочете продовжити агонію жорсткого диска, як можна довше.

  • Поставте системний блок якомога ближче до батареї і накрийте його теплою ковдрою. Можна просто закидати своїми речами. В цьому випадку добре підійдуть светри, штани і теплі домашні халати. Пару раз комп’ютер просто вимкнеться, але в кінцевому підсумку жорсткий диск нарешті отримає тепловий удар, і вже напевно не виживе.

  • Пролийте на працюючий диск чашку з чаєм або келих з пивом. Не забудьте при цьому надіти темні окуляри, тому що феєрверк буде сліпучим і барвистим. 

Не думаю, що хтось із вас навмисно хоче це зробити, але по не знанню, цілком ймовірно і легко. Так ось, щоб цього не сталося, необхідно дотримуватися хоча б елементарних правил експлуатації жорсткого диска.

Правила експлуатації жорсткого диска

Але навіть дотримуючись цих правил ваш жорсткий диск може «загинути» від старості або не залежних від вас причин, тому періодично зберігайте свої дані на зовнішні носії або хмарні сховища. А при покупці нового жорсткого диска вибирайте тільки відомих виробників, що дають надійну гарантію.

Ссылка на основную публикацию