Як в Word зробити лінію під текстом, над текстом зліва або права

Привіт, друзі блогу!

Сьогодні разу мова піде про роботу з текстовим редактором розповім, як в Word зробити лінію під текстом над ним по обидві його сторони і навколо нього.

У статті буде показано 4 різних способу, за допомогою яких можна вільно створити лінії різноманітних типів і колірних розмальовок.

Як зробити лінію в Word

Напевно, найпростіший багатьом відомий спосіб, але все ж включений мною в список так, як він самий функціональний.

Щоб в редакторі Word зробити лінію під текстом підкреслити окремий абзац або слово необхідно виділити потрібний текстовий ділянку, на головній сторінці редактора натиснути в панелі інструментів на підкреслену букву Ч. 

Але це ще не все в цьому способі є можливість зробити колір, подвійне, пунктирне, хвилясте і інше підкреслення тексту дивіться самі.

Якщо по правою сторону букви Ч натиснути на маленьку стрілку, то відкриється меню, з різноманітними лініями, які також можна розфарбувати.

А для більш «досвідчених» є ще інструменти, для цього потрібно натиснути посилання «Інші підкреслення», для переходу з форматування тексту, а й ліній теж.

Багато хто задає питання як зробити закреслення? Тут ви зможете це також реалізувати.

  • Якщо на клавіатурі натиснути три рази клавішу Тирі, а потім Enter, то вийти горизонтальна риса на ширину всього документа.

  • А застосувавши клавішу Так само, подвійна риса.

  • Затиснувши Shift і натискаючи Тирі можна вже регулювати довжину риси.

Переходимо до розділу Вставка, вибираємо інструмент Фігури, де знаходимо лінію натискаємо по ній, вставляємо в потрібне місце.

Цей спосіб хороший тим, що лінії можна зробити різної довжини, вони можуть бути як горизонтальними так вертикальними і взагалі мати будь-який кут.

Також завдяки форматування є можливість отримати не тільки прямі відрізки, але пунктири, плюс зміна кольору і товщини.

Для модифікування вже намальованого відрізка клікаєм по ньому ЛКМ з’явитися по краях дві точки. Після на панелі меню натисніть інструмент Контур фігури.

На головній сторінці редактора знайдіть інструмент Межі, де з випав списку потрібно вибрати в якому місці буде знаходитися відрізок.

Якщо не влаштовує пунктир, то його легко можна змінити на суцільну, а заодно поставити колор, для цього вибираємо останній пункт Межі і заливка.

Вибрати тип відображення лінії, наприклад, такий і натиснути ОК, не забувши поміняти колір.


На цьому у мене сьогодні все, обов’язково перегляньте відеоролик.

Ссылка на основную публикацию