Як в Word створити коментар для картинки

Якщо документ, який Ви створюєте, містить картинки, то іноді корисно їх прокоментувати. Ви можете вставити виноски, щоб вказати на певні частини картинки і додати для них текстовий опис. Ми покажемо, як додати підписи до картинки безпосередньо в Word самостійно додатків.

Насамперед, вставте рисунок. Для цього відкрийте вкладку вставка (Insert).

В розділі ілюстрації (Illustrations) натисніть малюнки (Pictures).

У діалоговому вікні вставка малюнка (Insert Picture) відкрийте папку, яка містить файл малюнка, який необхідно вставити, виділіть її та натисніть вставити (Insert).

Клікніть по картинці, щоб виділити її. на вкладці вставка (Insert) у групі команд ілюстрації (Illustrations) натисніть фігури (Shapes).

В розділі винесення (Callouts) відкрився меню, що випадає виберіть одну з фігур і клікніть по ній.

Курсор набуде вигляду великого перехрестя (+). Натисніть і протягніть мишею по картинці, щоб задати розмір і позицію винесення.

Після того, як Ви задали розмір виноски, миготливий курсор автоматично поміщається в її центр. Все готово до введення тексту.

Ви можете налаштувати тип, розмір і стиль шрифту. Для цього необхідно виділити текст і, використовуючи інформацію, що з’явилася міні-панель інструментів, налаштувати потрібні параметри. Якщо міні-панелі інструментів у вас відключено, то використовуйте команди форматування на вкладці Головна (Home).

Крім цього, Ви можете змінити колір контуру і заливки. Почнемо з заливки. Наведіть покажчик миші на край створеної винесення так, щоб він прийняв вигляд перехрестя зі стрілками на кінці.

Клацніть правою кнопкою миші по виносці і в який з’явився над контекстним меню блоці команд натисніть заливка (Fill).

У випадаючому меню виберіть колір з розділів кольори теми (Theme Colors) або стандартні кольори (Standard Colors). Якщо потрібен більший вибір кольорів або Ви хочете створити власний настроюється колір, то натисніть Інші кольори заливки (More Fill Colors). Подивіться, як буде виглядати градиентная заливка (Gradient), текстура (Texture) або малюнок (Picture) в якості фону винесення.

Щоб змінити колір контуру, клікніть правою кнопкою миші по виносці і натисніть контур (Outline). Виберіть колір контуру або варіант ні контура (No Outline), якщо він не потрібен. Пункт меню Інші кольори контуру (More Outline Colors) дає доступ до додаткових квітам і до налаштування власного кольору для контуру. Тут же ви можете налаштувати товщину контуру (Weight) і встановити суцільну або переривчасту лінію контуру в параметрі штрихи (Dashes).

Якщо положення винесення Вас не влаштовує, наведіть на неї курсор миші так, щоб він перетворився в перехрестя зі стрілками на кінці. Натисніть ліву кнопку миші і перетягніть виноску на потрібне місце.

Після того, як Ви пересунеться виноску, може знадобитися скорегувати напрямок винесення. Для цього виділіть виноску, клацнувши по ній, і наведіть курсор миші на маркер на кінці стрілки винесення. Курсор повинен прийняти вигляд маленької стрілки.

Натисніть на маркер і перетягніть його в потрібне положення. Слідом за маркером змінювати положення і напрямок буде вся стрілка винесення цілком.

За допомогою інших маркерів на сторонах винесення можна змінювати її розмір. Покажчик миші, наведений на такий маркер, перетворюється в двосторонню стрілку. Щоб змінити розмір виноски, просто перетягніть маркер.

Спробуйте додати до своєї зображенні різні типи форм, ліній і написів з набору фігури (Shapes) на вкладці вставка (Insert).

Ссылка на основную публикацию