Як в Windows 7 фільтрувати вміст веб-сторінок

Ні для кого не секрет, що Інтернет наповнений сайтами самого різного змісту. Це і освітні ресурси, і довідкова інформація, і розваги, і, на жаль, сайти, на яких може перебувати небажана інформація, особливо для дітей. В Інтернеті можна наштовхнутися на сайти, що пропагують насильство, наркоманію, дискримінацію та багато іншого. Програма Internet Explorer дозволяє блокувати сайти з певним змістом. При цьому, якщо в вашому комп’ютері активізований батьківський контроль, дитина (або користувач, для якого включено батьківський контроль) не зможе змінити ці настройки. У деяких офісах обмежують доступ до сайтів, що пропонують послуги кадрового агентства.

 1. Натисніть кнопку Знаряддя (Tools) на панелі інструментів Internet Explorer. З’явиться меню кнопки.
 2. В меню оберіть команду Властивості оглядача (Internet Options). Відкриється діалогове вікно Властивості оглядача (Internet Options).
 3. Перейдіть на вкладку Зміст (Content). Вміст діалогового вікна Властивості оглядача (Internet Options) зміниться.
 4. На цій вкладці Зміст (Content) натисніть кнопку Увімкнути (Enable). Дана кнопка знаходиться в групі Обмеження доступу (Content Advisor). В результаті на екрані з’явиться діалогове вікно Обмеження доступу (Content Advisor).
 5. У списку, розташованому у верхній частині діалогового вікна Обмеження доступу (Content Advisor), виберіть категорію вмісту, наприклад, Куріння (Depiction of tobacco use).
 6. За допомогою ползункового регулятора, розташованого трохи нижче списку, встановіть ступінь обмеження:
  • в крайньому лівому положенні повзунка блокуються абсолютно всі матеріали, що містять інформацію про куріння;
  • в середньому положенні повзунка блокуються сайти, що містять інформацію про куріння, крім тих, де дана тема описана в контексті художньої, наукової або медичної літератури;
  • в правому положенні повзунка ніякі матеріали про куріння блокуватися не будуть.

  Для інших категорій ползунковий регулятор може мати більше положень. У кожному положенні повзунка ви бачите докладний опис обмеження в області Опис (Description).

 7. Встановіть необхідні обмеження для інших категорій вмісту.
 8. Натисніть кнопку ОК, щоб застосувати зміни і закрити діалогове вікно Обмеження доступу (Content Advisor), а потім – кнопку ОК діалогового вікна Властивості оглядача (Internet Options). З’явиться діалогове вікно з пропозицією введення пароля, яким буде захищений доступ до неприпустимого вмісту. Тепер веб-сайти, на яких міститься неприпустима інформація, будуть блокуватися в залежності від обраних налаштувань.

Незважаючи на те, що програма Internet Explorer досить інтелектуально розпізнає вміст сайтів, деякі сайти, які потрапляють під заборонні категорії, все ж можуть «просочитися» на ваш комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию