як в ворде зробити рамку

Багато давно користуються Microsoft Word, але при цьому роблять типові помилки і не знають деякі потрібні речі. Зараз ми розглянемо з вами детально невеликий секрет, який зможе значно полегшити ваше життя, як в ворде зробити рамку?

Підготовка документа до вставки рамочки

 1. Розбиваємо вже створений документ на розділи. Їх у вас може бути багато, але, як один з варіантів, створюємо титульний лист, зміст і основну частину.
 2. Якщо ви користуєтеся Microsoft Word 2010, то для поставленого завдання потрібно перейти на Розмітку сторінки, а потім вибрати «Розриви» – «Наступна сторінка».
 3. Так необхідно зробити для всіх раніше створених розділів вашого документа.
 4. Якщо вам не потрібно, щоб штамп, який ми створюємо, повторювався на будь-яких сторінках, то через розділ «Вставка» переходимо на «Нижній колонтитул» і міняємо нижній колонтитул. Там ми вимикаємо «Як в попередньому розділі».

Як в ворде зробити і вставити рамку?

 1. Стандартні розміри рамки 20 х 5 х 5 х 5 мм, на це ми і будемо орієнтуватися при її створенні. через вкладку “Розмітка сторінки” переходимо на «Поля», потім на «Настроювані поля » і виставляємо потрібні значення:
  • верхнє поле – 1,4 см
  • ліве – 2,9 см
  • нижнє – 0,6 см
  • праве – 1,3 см
 2. на «Розмітці сторінки » натискаємо на «Межі». вибираємо «рамка», Потім«Застосувати до цього розділу », натискаємо на «параметри».
 3. Налаштовуємо параметри нашої рамки: 25 пт (верхнє), 21 пт (ліве), 3 пункту (нижня) і 20 пт (праве), вибираємо «щодо тексту» і ставимо галочку на «завжди попереду». Натискаємо на ОК.

А тепер робимо штамп.

 1. Кількома мишкою двічі внизу сторінки, відкриваємо редактор Нижнього колонтитула
 2. Відкриваємо вкладку Конструктор і в Положенні змінюємо значення на 0.
 3. Вставляємо таблицю розміром дев’ять стовпців на 8 рядків.
 4. Перетягуємо її ближче до лівого краю нижнього колонтитула, утримуючи мишею.
 5. Виділяємо всі осередки. У макеті вибираємо розділ Розмір осередку. Змінюємо висоту на 0,5.
 6. Ширина стовпців створюваної таблиці повинна бути 0,7-1-2,3-1,5-1-6,77-1,5-1,5-2. Ширину можна задати там же, у вкладці «Макет» по черзі для кожного стовпчика.
 7. Залежно від освітнього закладу штамп може відрізнятися, можливо, вам знадобиться об’єднання осередків. Об’єднайте комірки, як на зразку.
Ссылка на основную публикацию