Як в ворде зробити рамку для абзацу або для сторінки

Рамка, призначена для тексту в Ворді, є своєрідною прикрасою для всіх написаних символів. Причому дивлячись на неї, можна багато чого сказати про те, хто складав документ. Наприклад, такі елементи для тексту чітко скажуть, що у людини була зацікавленість в оригінальному виконанні свого творіння, а це вже похвально в абсолютно будь-якій справі. До того ж Word є вкрай цікаву програму, пізнати функції якої можна самостійно. Наприклад, багато хто з тих, хто працює в редакторі Word, напевно не знають всіх його можливостей. А адже інструмент Word дає своєму власникові безліч переваг при роботі з текстом. Адже не дарма ж Word такий популярний.

Де знайти інструменти для оформлення?

Для того щоб вставити рамку, необхідно лише дотримуватися деяких коротким і зрозумілим інструкціям:

  1. Вибрати укладку «Головна», який можна знайти в основному вікні.
  2. Знайти в ньому розділ під назвою «Абзац».
  3. Тут відшукати кнопку «Нижня межа», яка знаходиться в нижньому правому куті.
  4. Тут уже знайти рядок «Межі і заливка».
  5. Після того як вхід в цю область буде проведений, з’являться три вкладки: «Кордон», «Сторінка», «Заливка».

Цей алгоритм дій дозволить відшукати інструменти, які необхідні при створенні такого компонента. Далі, вже потрібно приступати до оформлення самого елемента.

Як зробити рамку для абзацу або для сторінки?

Слід розібратися з питанням, яке хвилює багато користувачів, а саме: як в Ворді зробити такого роду елемент. Для того щоб вставити рамки для тексту, необхідно виділити ту його частину, де повинен розташовуватися цей елемент. Далі, слід вибрати пункт «Межі», а там вже визначитися з видом рамки, її товщиною, типом і кольором кордону. Видів досить багато, так що для тих, хто хоче отримати оригінальне і неповторне оформлення, що сподобалися елементи завжди знайдуться. Після цього питання про те, як в Ворді зробити такий елемент, можна вважати закритим.

Для того щоб в Ворді зробити рамку на всю сторінку, потрібно у вікні «Межі сторінок» перейти у вкладку Сторінка, там вибрати пункт «Рамка» і налаштувати його. Під час налаштування можна вибрати рамку не тільки з різних ліній, а й рамку з всіляких картинок і візерунків. В такому випадку обраний варіант рамки буде встановлений на всіх друкованих аркушах документа.

Вибір рамок для Ворда дійсно величезний. Тут є абсолютно різні елементи, що відрізняються один від одного як за формами, так і по менш важливим параметрам. Саме тому вибрати оригінальну задумку для оформлення тексту буде відмінною ідеєю для прикраси останнього.

Говорячи про вибір такого роду компонента, не можна не відзначити той факт, що викликати таку можливість може кожен з користувачів. Відшукати цей пункт і помітно прикрасити своє творіння може кожен, причому неважливо, для яких саме цілей буде використовуватися кінцевий документ. Обов’язково слід зазначити і те, що вибір елемента подібного роду для тексту висловлює своє ставлення до того, кому будуть передані надруковані символи. Погодьтеся, одна справа читати документ, оформлений звичайним способом, і зовсім інше – коли творіння знаходиться в унікальному і цікавому оформленні. Відразу видно, що людина постарався на славу, формуючи цей документ, отже, йому небайдуже думка того, для кого він призначався. Іншими словами, працівник таким чином може висловити повагу свого начальника або порадувати оригінальним привітанням близьких йому людей.

Ссылка на основную публикацию