Як в Твіттері знайти друзів: ТОП-3 простих способи

Соціальні мережі спочатку задумувалися для спілкування людей. Не було б згуртованого ком’юніті, не було б і самих майданчиків. Однак не кожен користувач сервісу Twitter знає, як додавати нових друзів, іменованих фоловерів. Способи пошуку нових користувачів – саме про це буде розказано далі по тексту.

Пошук друзів в Twitter

Перш ніж приступити до детального розгляду теми, необхідно зробити ремарку, сказавши, що звичного поняття «друзі» в Твіттері немає, натомість є мікроблоги, які веде окрема персона, і фоловерів – читачі мікроблогів. Відповідно, якщо стоїть завдання знайти людину, то шукати треба мікроблог, а якщо треба, по аналогії з тим же Фейсбук, додати його в друзі, тоді буде потрібно стати його фоловерів, тобто підписатися.

У Twittere існує кілька способів пошуку акаунтів: по імені або нику користувача, через рекомендації безпосередньо самого сервісу або ж через електронну пошту. Всі вони зараз будуть розібрані детально.

Пошук людей на ім’я або нику

Найбільш зручним і простим методом пошуку користувачів в Твіттері вважається саме цей. Для його реалізації необхідно знати лише ім’я шуканого людини або його нікнейм на сайті.

 1. Перейдіть на сайт соціальної мережі, попередньо авторизувавшись в ній.
 2. Перебуваючи на головній сторінці сайту, встановіть курсор в пошуковий рядок. Розташована вона у верхній частині поруч з вашим аватаром.
 3. Введіть ім’я шуканого користувача. Зверніть увагу, що дозволяється також проводити пошук за назвою мікроблога, який починається з символу «@».
 4. Знизу пошукового рядка з’явиться список найбільш популярних акаунтів користувачів, в назві яких є слово введено неправильно. Щоб відобразити весь перелік профілів, натисніть на посилання “Шукати серед усіх користувачів», розташованої в нижній його частині.
 5. Відкриється сторінка сайту з усім переліком користувачів, знайдених за запитом.

Все, що залишається робити далі, – знайти бажаний аккаунт і натиснути на кнопку «Читати», розташованої поруч з його назвою.

Використання рекомендацій сервісу

Якщо перед вами не стоїть завдання знайти конкретний мікроблог в Твіттері, тоді простіше буде скористатися рекомендаціями сервісу.

 1. Пошукайте на сторінці Твіттера блок під назвою «Кого читати».
 2. У списку буде представлено три мікроблога, запропонованих безпосередньо самої майданчиком. Пропозиції ці формуються, виходячи з ваших уподобань, тому з високою часткою ймовірності, ви зможете знайти необхідний аккаунт.
 3. Якщо серед запропонованих профілів жоден вас не зацікавив, натисніть на посилання “Оновити”, що знаходиться у верхній частині блоку. Після цього з’явиться три нових аккаунта.
 4. Є можливість також переглянути весь список рекомендованих блогів. Щоб його побачити, натисніть на посилання “Все», розташованої праворуч від «Оновити».

Відкриється сторінка зі списком профілів, які, на думку майданчики, повинні вас зацікавити. Щоб підписатися на один з них, натисніть на кнопку «Читати», навпроти назви.

Пошук за адресою електронної пошти

Якщо у вас є акаунт електронної пошти зі списком контактів, то Твіттер надає можливість здійснити пошук акаунтів по ним. Робиться це досить просто, проте синхронізацію здійснити можна тільки лише з Gmail, Outlook і Yandex, інші пошти просто відсутні серед доступних.

 1. Пошукайте, як і в минулому способі, блок «Кого читати». Зазвичай він розташований в правій частині вікна, однак, якщо ви зменшили його розмір, тоді він може переміститися ліворуч.
 2. У нижній частині блоку ви помітите напис «Знайдіть знайомих» з супутнім логотипом пошти від Google. Якщо ви хочете синхронізувати акаунти саме з нею, тоді натисніть по іконці, в іншому випадку натисніть по посиланню «Підключити інші адресні книги».
 3. З’явиться весь перелік, з якого вам необхідно клікнути по бажаної поштою.
 4. Відкриється вікно, в якому необхідно надати дозвіл Твіттера на доступ до даних. Для цього введіть логін і пароль від обраної пошти і натисніть кнопку «Так».
 5. Перед вами з’явиться весь список мікроблогів, які були у людей з вашого списку контактів. Щоб підписатися на бажаних, встановіть навпроти їхніх імен галочки і натисніть кнопку «Читати» в нижній частині списку.

Цей метод пошуку друзів хороший тим, що в короткий термін виходить додавати своїх знайомих. але якщо є потреба в пошуку нових до цього невідомих профілів, тоді краще скористатися другим способом з цієї статті.

Сайти для пошуку людей на Tвіттере

Не так давно існував спосіб пошуку користувачів Твіттера, кардинально відрізняється від перерахованих вище. Полягав він у використанні стороннього сервісу, який надавав можливість задавати гнучкі параметри пошуку. Однак в даний час всі відомі ресурси цього напрямку перестали працювати. Швидше за все, це пов’язано з політикою розробників Твітера, які не хочуть, щоб треті особи використовували їх базу даних для індексації акаунтів.

Як в Твіттері знайти друзів з ВКонтакте

Соціальна мережа Вконтакте на території СНД більш популярна, ніж Твіттер, тому не дивно, що часто з’являється потреба додавання друзів в Твіттер безпосередньо з неї. На жаль, зробити це не так просто, адже два майданчики між собою ніяк не пов’язані. Але є кілька порад, які можуть допомогти в здійсненні поставленої задачі.

 • Якщо з людиною з ВКонтакте ви спілкуєтеся, то найпростіше буде попросити його в повідомленні скинути посилання на профіль у Твіттері.
 • Подивіться у ВКонтакте інформацію про користувача, часто люди там залишають посилання на свій мікроблог.
 • Якщо в Твіттері у вас є вже друзі з ВКонтакте, тоді перегорніть їх стрічку і подивіться, хто коментує їх записи, цілком можливо, що серед коментаторів є ваші спільні знайомі.
 • У Твіттері є блог «ВКонтакте», який можна відшукати, слідуючи першим способом з цієї статті. Хоч аудиторія його читачів досить велика, але є ймовірність, що серед них вам вдасться відшукати свого друга з ВКонтакте.

Варто також зауважити, що всі ці поради працюють і щодо вас. Щоб друзі змогли відшукати ваш Твіттер, залишайте посилання в своєму профілі, коментуйте твіти друзів, підпишіться на блог «ВКонтакте».

Ссылка на основную публикацию