Як в скайпі знайти людину по імені та прізвища?

Skype є одним з найбільш зручних, простих і дешевих способів зв’язку через інтернет. Мільйони людей по всьому світу за допомогою даної програми можуть спілкуватися зі своїми рідними та близькими людьми. Досить частим питанням користувачів за цією програмою є пошук людини по імені та прізвища. У даній статті ви дізнаєтеся як в скайпі знайти людину по імені та прізвища.

Пошук контакту по імені і прізвища

Для початку відкриваєте програму Skype через ярлик або іконку в системному треї. Далі в верхньому лівому кутку, де стоїть значок лупи і написано «Пошук»Ви клікаєте 1 раз лівою кнопкою миші і починаєте вводити ім’я і прізвище шуканого людини.

Як в скайпі шукати по імені та прізвища

Після цього, як ім’я та прізвище набрані ви натискаєте кнопку «Enter» на клавіатурі або кнопку «Пошук в Skype»Під полем для введення.

Після цього ви побачите весь список людей, які зареєстровані в скайпі по всьому світу з введеної вами ім’ям і прізвищем.

Результати пошуку

Зверніть увагу, що під кожним знайденим контактом відображається країна і місто. Це допоможе вам знайти потрібну людину з виданого списку, так як людей з однаковими ім’ям і прізвищем може виявитися дуже багато.

Після того, як ви знайшли потрібну людину натискаєте по ньому лівою кнопкою миші і у вікні праворуч натискаєте «Додати в список контактів«.

Додавання контакту в друзі в скайпі

Далі з’явиться вікно, в якому ви можете написати додає людині повідомлення, щоб дати йому зрозуміти хто його намагається додати.

Завершується пошук людини в скайпі натисканням на кнопку «Відправити». Тепер вам залишиться лише дочекатися, коли додається вами людина підтвердить вашу дружбу у себе в скайпі.

Що робити, якщо людина в скайпі не знаходиться за імені та прізвища?

Така ситуація є дуже частою. Адже далеко не всі користувачі Skype при реєстрації вказують свої реальні дані. Вони можуть вказати неправильну прізвище або не вказувати її взагалі.

Рішенням даної проблеми є пошук за логіном скайп. Це те, що ви вводите при вході в скайп перед паролем. І він може бути тільки один у одного людини. Вам просто потрібно запитати логін людини, якого ви хочете знайти і додати в друзі в Skype.

Як і при пошуку на прізвище, логін потрібно буде вводити в рядок пошуку із позначкою лупи.

Де в скайпі подивитися свій логін?

Логін скайп написаний у верхньому рядку вікна Skype, а також під час введення пароля у вікні авторизації.

Ссылка на основную публикацию